Back.[$3.5-7 HT HUSNG]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SuurSiim
    Julm Donk
    • Oct 2009
    • 85

    #1

    Back.[$3.5-7 HT HUSNG]

    Hello

    Vaja kohta kuhu saaks oma jura/graafikud kirja panna. Pokkeriga tegin algust miski 4 aastat tagasi, peale black friday-d sai pillid kokku pandud ja nüüd 16 kuud hiljem sai ots uuesti lahti tehtud. Keerame siis puhta lehe. Oktoobri lasin bustosse pm. Novembris hakkasin natuke lahti hammustama juba..panen siis kõige värskema graafiku ja rolli.
    Novembrit alustasin miski 130 pealt vms.
    Last edited by SuurSiim; 09.09.14, 21:49.
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2
    Re: New beginning[$3.5-$7 HT HUSNG]

    Lubab ju täitsa :)

    Comment

    • SuurSiim
      Julm Donk
      • Oct 2009
      • 85

      #3
      Re: New beginning[$3.5-$7 HT HUSNG]

      Ei tea, pohmakaga lubab paremini :D
      Täna madistasin paari regulari vastu, not good idea. Terve päev igasugu jama otsa jooksnud aga BE

      Comment

      • SuurSiim
        Julm Donk
        • Oct 2009
        • 85

        #4
        Re: New beginning[$3.5-$7 HT HUSNG]

        Pole väga volüümi andja, vaikselt 1tablen pärast päevatööd natuke.
        Täna siis ka natuke lisa. Õhtul freerollin $5k peale veel aga 10$ VIP Stellar ja ..
        Roll $476


        Vastane regular.

        NL Holdem $20(BB) Replayer

        Hero ($400)
        ($600)

        Dealt to Hero J T

        raises to $40, Hero calls $20

        FLOP ($80) A T A

        Hero checks, bets $40, Hero raises to $80, raises to $560 (AI), ???

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #5
          Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

          snap obv, miks sa muidu c/r seda

          Comment

          • SuurSiim
            Julm Donk
            • Oct 2009
            • 85

            #6
            Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
            snap obv, miks sa muidu c/r seda
            Snapisin, näitas T9o.

            Täna on üks nõme päev olnud ütleme nii, kaotada 7 BI jutti on nii lihtne, aga tee siis kaotatu tasa..
            BR: $505

            Silverstar tuleb loodetavasti ära :)



            Lambikas, goldstar..standard avang 3x positsioonist..
            NL Holdem $20(BB) Replayer
            Hero ($580)
            ($420)

            Dealt to Hero 5 K

            raises to $60, Hero calls $40

            FLOP ($120) 3 A 3

            Hero checks, checks

            TURN ($120) 3 A 3 2

            Hero bets $30, raises to $100, Hero raises to $170, raises to $240, Hero raises to $330, raises to $360 (AI), Hero calls $30

            RIVER ($840) 3 A 3 2 6

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            29.kätt
            OOP
            3bet 38%
            lead 67%
            NL Holdem $30(BB) Replayer
            ($555)
            Hero ($445)

            Dealt to Hero 7 K

            Hero raises to $60, raises to $150, Hero calls $90

            FLOP ($300) 4 J 7

            checks, Hero bets $295 (AI), calls $295

            TURN ($890) 4 J 7 6

            RIVER ($890) 4 J 7 6 7

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

              Imo mōlemad käed sitasti mängitud
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • MrRiver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 735

                #8
                Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                Imo mōlemad käed sitasti mängitud
                Imo ei aidanud see post kedagi.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #9
                  Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

                  1) Suht piiri peal, aga fold pre
                  2) 1/2 pot bet flopil

                  Comment

                  • SuurSiim
                    Julm Donk
                    • Oct 2009
                    • 85

                    #10
                    Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    Imo mōlemad käed sitasti mängitud
                    Ilmselgelt selle need käed ka väga kasumlikud ei olnud... Räägi parem midagi, mida ma ei tea
                    1.käsi, ei oska kommenteerida. EDIT : Või siiski. Kui tükk aega on rääbist kätte jooksnud siis K5s tundub suht nuts käsi :D
                    Teise käe puhul vastane oli vist kaks korda eelnevalt õhuga riveril callinud
                    Last edited by SuurSiim; 22.11.12, 23:25.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

                      Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                      Imo ei aidanud see post kedagi.
                      Imo aitas küll
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #12
                        Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

                        palju esimeses käs ta avas buttonilt? Ma ei tea kuidas keegi saa öelda et fold pre kui ei tea ta pf opening range ??

                        Teine käsi, kas ta koguaeg nai 3bettis? Vb saad natuke täpsustada midagi ta 3b range kohta. Üldiselt nai 3b on suht nutty nende stäkkide juures ja ma foldiks pre va juhul kui ta nai 3betib suurt osa oma 3b rangest. Aga üldiselt ma sellisesse spotti ei satuski kuna ma kas limbiks v openjammiks pre olenevalt muust informatsioonist.
                        Last edited by Mr_Kenny; 22.11.12, 23:48.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #13
                          Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          palju esimeses käs ta avas buttonilt? Ma ei tea kuidas keegi saa öelda et fold pre kui ei tea ta pf opening range ??
                          Ma lähtusin oma postituses sellest, et reade pole.

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #14
                            Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            1) Suht piiri peal, aga fold pre
                            2) 1/2 pot bet flopil
                            Mis selle 1/2 poti mõte on kui alla psb on eff. stäkki alles?

                            Mõlemad käed normilt mängitud väiksete exceptionitega. imo

                            Comment

                            • Mr_Kenny
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1357

                              #15
                              Re: New beginning[$7 HT HUSNG]

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              Ma lähtusin oma postituses sellest, et reade pole.
                              Meie read on see et reade pole, palju sa excpectid et unknown seal avab ja calling range vs 3bs?

                              Comment

                              Working...