[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2476
    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2(BB) Poker Stars
    SB ($198)
    BB ($200)
    Hero ($225)
    UTG+1 ($200)
    UTG+2 ($561)
    MP1 ($200)
    MP2 ($200)
    CO ($512)
    BTN ($274)

    Dealt to Hero A A

    Hero raises to $5, fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $18, fold, BB raises to $38, Hero calls $33, BTN raises to $274 (AI), BB calls $162 (AI), Hero calls $187 (AI)

    FLOP ($651) 4 9 J

    TURN ($651) 4 9 J T

    RIVER ($651) 4 9 J T Q

    BB shows K K
    (Pre 21%, Flop 11.0%, Turn 14.3%)

    Hero shows A A
    (Pre 40%, Flop 44.5%, Turn 42.9%)

    BTN shows A A
    (Pre 40%, Flop 44.5%, Turn 42.9%)

    BB wins $598
    Hero wins $25.11
    BTN wins $25.11

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #2477
      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Kas üleval isegi öösel actionit nii vähe et pead nl100 lisama?

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2478
        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Yup ja lisaks NL100 lauad on ülihead, eelmine kuu mõned NL100 regid tegid ikka sickod kuud

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #2479
          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          ma vist mingi 12k oma nägin,vastab tõele?
          mis nimed regidel kel ulme kuud,kui meeles?

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #2480
            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            xBenabadbeatx ja xpontyladx

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #2481
              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              See esimene on ju vaal? Ponty on solid muidugi.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #2482
                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                See esimene on ju vaal?
                Level?
                Last edited by qbj0hn; 11.11.13, 12:24. Põhjus: eelmine kuu, 99% NL100

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #2483
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Kala hiiteris

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #2484
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Lol, nice month tal siis jah :) Krt, mul color juures, et sitt be reg ja ka mõned vastavad noted. Vb siis sassi miskit läinud ja valed riidid lihtsalt :) Eks muudame ära ja hakkame tulevikus rohkem tähele panema.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2485
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Ta oli selle aasta alguses miski 100BI+ alla EV vist, sellise jooxuga võib ikka mõned noted külge koguda :)

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #2486
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Hei,kas saaksid avaldada palju kaotad blindidelt eraldi ja palju coldcallid blindidelt!

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2487
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Holy ZSIT, a TIGERRRHHHHHHH

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #2488
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            Holy ZSIT, a TIGERRRHHHHHHH

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            fyp

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #2489
                              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              :D :D

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2490
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                Hei,kas saaksid avaldada palju kaotad blindidelt eraldi ja palju coldcallid blindidelt!
                                Viimase 5 kuu oma on -11 ja -46bb/100

                                Ülejäänud teemast pole mõtet rääkida, sest olen ka väga erinevalt mänginud viimased 5 kuud ja otsin seda optimaalset. Ning need statsid tulevad kokku nagunii olenevalt mängijatest , nende avangu suurustest jne, miski 15% range vms ei annaks mingit infot, sest osade heade vastu OOP 15% on vb spew ja osade minopeni vastu jällegi liiga head oddsid, et nii palju foldida vms. Kõik on lihtsalt nii relative vs players.

                                Lisaks endiselt mixin hetkel 6max ja FR, seega lihtsalt numbrid omavad veel vähem tähtsust :)
                                Last edited by RudiTurbo; 20.11.13, 13:14.

                                Comment

                                Working...