[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #2461
    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    See turniir ikka vist, kuigi vaatasin ka alguses, et krt, mida panka. Herol alla fullstacki ka. Lisaks kuvab see handconverter cashilaual veidi teisiti ka päist. Välja on toodud nii sb kui ka bb suurus.
    br at the table obv

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2462
      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Eurilaud ka

      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $10(BB) Poker Stars
      SB ($390)
      Hero ($1,015)
      UTG ($714)
      UTG+1 ($1,000)
      UTG+2 ($1,000)
      CO ($400)
      BTN ($395)

      Dealt to Hero Q Q

      fold, fold, UTG+2 raises to $30, fold, BTN calls $30, fold, Hero raises to $118, UTG+2 raises to $206, fold, Hero calls $88

      FLOP ($447) Q J T

      Hero checks, UTG+2 checks

      TURN ($447) Q J T 5

      Hero checks, UTG+2 bets $230, Hero raises to $809 (AI), UTG+2 calls $564 (AI)

      RIVER ($2,035) Q J T 5 6

      Hero shows Q Q
      (Pre 56%, Flop 34.9%, Turn 22.7%)

      UTG+2 shows A K
      (Pre 44%, Flop 65.1%, Turn 77.3%)

      UTG+2 wins $2,032

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2463
        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $4(BB) Poker Stars
        SB ($453)
        BB ($501)
        UTG ($374)
        UTG+1 ($170)
        UTG+2 ($443)
        MP1 ($554)
        MP2 ($243)
        Hero ($400)
        BTN ($400)

        Dealt to Hero A A

        UTG raises to $16, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $47.48, fold, fold, fold, UTG calls $31.48

        FLOP ($100) K T 3

        UTG bets $100, Hero calls $100

        TURN ($300) K T 3 6

        UTG bets $226 (AI), Hero calls $226

        RIVER ($754) K T 3 6 J

        Hero shows A A
        (Pre 93%, Flop 83.9%, Turn 93.2%)

        UTG shows Q A
        (Pre 7%, Flop 16.1%, Turn 6.8%)

        UTG wins $751

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2464
          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          New Worst day !



          Rahaliselt -5.2k$ siis, kuna pmst 4k$ sellest läks kolme cooleri käega, mis EV joones väga ei kajastugi ning EV joon bb'des ise on plusspoolel, siis võib end täitsa kiita, et täna kuidagi mingit suuremat tiltamist korraldama ei hakanud.

          Eelmine sess jooksin just kõvasti üle EV ja sain career peaki end korraks, aga võeti kohe ära, mis eelmine kord anti, ei lasta kohe rahus hiiterdada krt !

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #2465
            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $100(BB) Poker Stars
            SB ($4,775)
            BB ($17,299)
            UTG ($13,075)
            UTG+1 ($12,300)
            UTG+2 ($12,785)
            MP1 ($8,385)
            MP2 ($10,180)
            Hero ($9,505)
            BTN ($14,829)

            Dealt to Hero K A

            fold, fold, UTG+2 calls $100, MP1 raises to $500, fold, Hero raises to $1,255, fold, SB calls $1,205, fold, UTG+2 calls $1,155, MP1 calls $755

            FLOP ($5,210) 3 5 5

            SB checks, UTG+2 checks, MP1 checks, Hero checks

            TURN ($5,210) 3 5 5 7

            SB checks, UTG+2 checks, MP1 checks, Hero bets $700, SB folds, UTG+2 folds, MP1 raises to $7,120 (AI), Hero calls $6,420

            RIVER ($19,450) 3 5 5 7 J

            MP1 shows J A
            (Pre 25%, Flop 21.0%, Turn 13.6%)

            Hero shows K A
            (Pre 75%, Flop 79.0%, Turn 86.4%)

            MP1 wins $19,450

            nojah, ma vaatasin esiti, et cash

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #2466
              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Rudi kasutab mingit muud converterit, aga üldiselt cashi HHds on sendid ka kirjas (tänu reigile, sheriffi obv sulg) ja turnadel mitte.

              Comment

              • Kaitz20
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 289

                #2467
                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                -5.2k$ on päris karm. Loodan, et ei moodustanud väga suure osa bankrollist. Kui ma 2009 a kaotasin 2k, st 20% bankrollist siis oli küll maailma kõige viletsam tunne ning öösel eriti magada ei saanud. Edu laudades, küll õnn ümber pöördub.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2468
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
                  -5.2k$ on päris karm. Loodan, et ei moodustanud väga suure osa bankrollist. Kui ma 2009 a kaotasin 2k, st 20% bankrollist siis oli küll maailma kõige viletsam tunne ning öösel eriti magada ei saanud. Edu laudades, küll õnn ümber pöördub.
                  Vaevalt, et maailma suurim nit ja tableselctor mängib $5/$10 laudu kõigest 25 buy-iniga :)

                  E: täpsustuseks -> niti all ei mõtle midagi halba :)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2469
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    No dam, need swingid on ikka julmad, lihtsalt siuke tunne, et ei tasu laudadesse istuda, kuna kõik olukorrad pööravad vastaste kasuks ja ei suuda võita kuidagi |:

                    Tuleb vist miinuskuu ja veel hirmutavam on, et EV joon on veel rohkem augus, kuigi eelmine kuu olin 5k$ alla, sellessuhtes nagu BE EV joone suhtes hetkel.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2470
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Pane graph siis ka kui joone alla tõmbad, tahaks näha su vägitegusid.

                      Mul samuti väga retarded kuu, suutsin küll pisikese plussi välja mängida lõpuks, aga väga ei lohuta.

                      There is always next month

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2471
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Tegelesin Eestis vahepeal kolimisega ja seejärel Aasia poole lendamisega, pole selle kuu grindiga väga alustada jõudnudki ning eelmise MEH kuu graph ka veel panemata. Jooxin 5k$üle EV ka veel, HEATER !

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #2472
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Kes Bemmiga sõidab, kui Aasias?

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2473
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Vanaema käes on võtmed :D

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #2474
                              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Panid ikka naelad alla, et tal kindlam oleks :D?

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2475
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Neeh, probably Ta ei sõida, kui keegi sõidab, siis onu.

                                Kui sõjaväes mul vahepeal Turbo läks ja vanaema autoga tagasi läksin sõjaväkke. Siis kui turbo korda sai, siis vanaema sõitis küll vana Bemmiga niikaua kuni autod jälle ära vahetatud sain. Vanaemal C kategooria load ka, sõitis kunagi kolhoosis mingite suurte masinatega LIKE A BOSS

                                Comment

                                Working...