[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #2311
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Oi türrrfunkel küll, ma ei mäleta, kust mu timebank olematuks jäi, aga otsustamisaega oli liiga vähe ja rutates läxin oma instinkti vastu, et pigem eelmine oli tal light ja seekord on.

    Eelmine käsi just mõtlesin, et pole vaja siin veel nii suurelt riskida veel, ruumi on, kuigi tunne oli, et võin seal heas seisus olla ja siis järgmine käsi vastupidiselt, kuigi tunne oli vale lol, OH WELL. 2.8k, pole paha rakeback, võib nüüd WCOOPi gammelda veits julgemalt vist lol.
    Esimene mõte oligi, et WTF sa seal tegid aga 10h pokkerit jutti hakkab 99,9% inimestest ajudele. Ei tahtnud seda siia kribada, sest endast paremaid mängijaid ei ole ilus arvustada. GL ja küll WCOOPIL ära hitid.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2312
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      :D

      Tuleb JJ vs 99 ka selgeks õppida, ei saanud GSOPil sellega hakkama ning see milkune pot, mis mind tagasi liidriks olex viinud, määras ka mu saatuse siin |:

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #2313
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Ma arvan, et see JJ vs 99 polnud nii määrav. kaotasid alla veerandi oma stäckist sellega ju aind.

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #2314
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Rudi

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #2315
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Solid +$2.8k eile :)

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2316
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Mjah, enne magamajäämist voodis veel elu üle järele mõeldes, see teine call läx aina hullemaks ning esimene AJ'i call aina kohustuslikumaks. Eelmine käsi oli Tal Btn ning meil oli umbes M10 stack ja ta otsustas 3beti asemel lissalt shoveda, mis pmst elimineerib TT+ ning AQ+ arvestades, et järgmist kätt kohe ta ka siiski ainult 3bettis AK'ga, käega, mis vajab flopile pihtasaamist.

              Tihti on tal küll väike paar ja ma callin maha, et flipata, kuid samas usun, et tal on seal ülitihti ka domineeritud ässad, samamoodi on sellise stackiga kombeks light reshove teha vabalt TJs, 87s, KQs vms, mis oleks ka domineeritud olnud, vähemalt osade regularide silmis, kelle videosi TPE's olen vaadanud. Ning juhul, kui ta oli mind näinud palju late pos avamas võis ta kõhutunde peale ka palju hullemaga seda teha.

              Lisaks olin sel hetkel vist umbes 15 out of 24 , nagu ruumi oli, kuid 10 minuti jooxul olexin selle milkuse stackiga juba viimane suht olnud, seega mõlemad ära foldida oleks jätnud mind mõnda semi-light spotti peagi ootama anyways.

              Ehk sai see viga nüüd WCOOPi eelsest tehtud, et seda siis mõnel WCOOPi runil vältida :) Ühe deep satikaga, mis oli ebareaalselt fishine, on juba 215$ 6maxi seat kätte saadud ja loodetavasti jõuab neid deep satikaid veel mängida. Miski 40$ kanti jääva BI'ga 5k stackiga WCOOP satikad ning selles 6maxi omas oli algusest kuni suht lõpuni mul 3 fishiga laud, GREAT VALUE !

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2317
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Team Online SNE :D
                Hakkab see vana vaixelt meeldima juba, NL400 nonDeep lauas on Ta mulle ka 1.5k$ poti kinkinud

                Grabbed by Holdem Manager
                NL Holdem $2(BB) Poker Stars
                SB ($200)
                BB ($733)
                Hero ($531)
                UTG+1 ($523)
                CO ($583)
                BTN ($756)

                SB antes $0.40
                BB antes $0.40
                Hero antes $0.40
                UTG+1 antes $0.40
                CO antes $0.40
                BTN antes $0.40

                Dealt to Hero A A

                Hero raises to $5,
                UTG+1 calls $5, CO calls $5, BTN raises to $34.55, fold, fold, Hero raises to $100, fold, fold, BTN raises to $756 (AI), Hero calls $430 (AI)

                FLOP ($1,077) J 7 J

                TURN ($1,077) J 7 J 6

                RIVER ($1,077) J 7 J 6 2

                Hero shows A A
                (Pre 79%, Flop 83.2%, Turn 93.2%)

                BTN shows T 9
                (Pre 21%, Flop 16.8%, Turn 6.8%)

                Hero wins $1,074

                E: Tuli meelde, et Tal oli ka seal NL400 potis T9s, aga siis olid ärtud ja flop ise oli 3 potit :P
                Last edited by RudiTurbo; 21.08.13, 07:56.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2318
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Dam, kui ilus boardi run, unreal, et ma üldse beat olin, selle vaala vastu on see flop enamasti lausa overkill :D Enamuse ajast oleks unimproved isegi enough

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $6(BB) Poker Stars
                  SB ($772)
                  BB ($642)
                  Hero ($1,663)
                  UTG+1 ($279)
                  CO ($1,126)
                  BTN ($779)

                  Dealt to Hero 6 8

                  Hero raises to $15, fold, fold, BTN calls $15, fold, BB raises to $42, Hero calls $27, fold

                  FLOP ($102) 5 2 6

                  BB bets $90, Hero calls $90

                  TURN ($282) 5 2 6 7

                  BB bets $510 (AI), Hero calls $510

                  RIVER ($1,303) 5 2 6 7 T

                  BB shows 5 6
                  (Pre 31%, Flop 52.0%, Turn 54.5%)

                  Hero shows 6 8
                  (Pre 69%, Flop 48.0%, Turn 45.5%)

                  BB wins $1,300

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2319
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Selline vana on see :D 3.5x overshove 100bb bluff lolz

                    Grabbed by Holdem Manager
                    NL Holdem $6(BB) Poker Stars
                    Hero ($964)
                    BB ($240)
                    CO ($1,031)
                    BTN ($1,372)

                    Dealt to Hero A Q

                    fold, BTN raises to $18, Hero raises to $54.06, fold, BTN calls $36.06

                    FLOP ($114) 3 A 9

                    Hero checks, BTN bets $36, Hero calls $36

                    TURN ($186) 3 A 9 2

                    Hero checks, BTN checks

                    RIVER ($186) 3 A 9 2 J

                    Hero checks, BTN bets $672, Hero calls $672

                    BTN shows 5 8
                    (Pre 36%, Flop 4.7%, Turn 9.1%)

                    Hero shows A Q
                    (Pre 64%, Flop 95.3%, Turn 90.9%)

                    Hero wins $1,528

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #2320
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      callisid, miks kogu raha sisse ei pannud?

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2321
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        lol, selline matemaatiliselt raske call on niigi juba kõhutunde laks PLS dont have random 2 pair this time. Ka vaala kätte võib vahel AJ sattuda või JJ , ka 45 on siin , millega ta rõõmsalt sedasi betiks.

                        Selliseid calle pole vaja üldiselt ühe paariga teha, peab olema nähtud juba reaalselt väga mitut showdowni, kus nähtud teda hullu panemas. Miskise 25 käe põhjal on nii suure overbeti callimine enamasti kohutav ühe paariga.

                        Minu flop check ei ole ainult bluffi inducemiseks, vaid ka pot control, kuna üldjuhul ühe paariga ei taha ma ühegi vastase vastu üle 100bb'seid potte mängida.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #2322
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Rudi style. lust vaadata kohe :)

                          Comment

                          • KraindOnMaind
                            FPP Pro
                            • Jun 2009
                            • 228

                            #2323
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            blablablablabla kui tegelt "call because fish!!11"

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2324
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Mängid nüüd palju 6maxi?

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2325
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Testin hetkel jah, kuidas hakkama saan, ning ainuüksi sellepärast on vaja, et FR'i laudasi ei jagu mu jaoks.

                                Üldiselt on päris tore ka vahel AA vs 99 preflop regularide vastu sisse saada ning fishide tühjendamine käib ikka samamoodi nagu FR'is, kuna BTN ja CO satuvad tihemini, siis saab seda ka rohkemate kätega teha ning kiiremini kätte saada ehk :P

                                Comment

                                Working...