Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]
Live for speed oli jah ning SK'sse läks meil terve tiim, mis enne oli Ocrana racing, see oli samuti üks suur Saksa multigaming clan, käisin seal sünnipäevapeol isegi Saksamaal ja värki, olin mingi 15 või 16 siis. Mäletan jah, et nägin enda kohta igalpool mingeid kommentaare, et OMFG Estonian in SK jne :D Endal oli suht savi :D
Mingit palka ega asja muidu ei olnud, sakslastel vb oli mingeid värke seal rohkem. Aga 2008 aastal vist vms, kui ma enam väga aktiivne sõitja ei olnud, siis tuli üks võistlus v-wtcc, kus oli poolfinaalid erinevates WTCC etappide toimumiskohtades ja finaalis oli auhinnaks päris auto, siis oli meie tiimil sinna plaan suurte jõududega kohale minna. Kuna see ei toimunud Live For Speedis ja selleks ajaks kui mina sellest võistlusest kuulsin, oli ainult üks poolfinaal Rootsis järgi jäänud, siis pidin väga ruttu uut mängu õppima hakkama.
Kõigepealt vist oli mingi hotlapi värk, kus parimad said tasuta selle vajaliku mängu omale ja siis online kahesõiduline sõit. Esimeses sõidus jäin vist mingi 5ndaks vms ning järgmises sõidus oli reversed grid top8'l Startisin eestpoolt ja sain kuidagi ruttu liidriks ja mingi 12 ringi või mis see sõit oli, siis võitsin sõidu , hoides enamus ringe oma seljataga seda rootslast, kes lõpuks kogu asja kinni pani. Kvalifitseerusin kahe sõidu kokkuvõttes kolmandana siis Rootsis toimuvasse poolfinaali ja sõitsin Taanist rongiga sinna kohale ja SK poolt oli mul siis 2 ööd hotellis bookitud.
Rootsis Mantorp Parkis oli kohal 16 venda ja seal siis jälle , esimene sõit startisin vist teiselt kohalt ja kruiisisin mingi 2.5 sekise vahega sama finaali üldvõitja sabas teisele kohale. Teises sõidus jälle reversed grid ja start läks kuidagi sitasti ning olin suht taga lõpuks, suutsin vist ennast kuuendaks sõita kui õigesti mäletan ja ülejäänud vendade kohad olid täpselt kuidagi nii, et jäin kolmanda neljanda kohaga võrdsete punktitega, aga minu esimese sõidu aeg tõstis mind kolmandaks ja taaskord viimase kvalifitseerujana olin saanud omale finaali kohae Monzas Itaalias :D
Väike video Rootsist Mantorp Parki etapilt
Siis oli mul insta telefonikõne Saksamaale , et I made it ja kahe nädala pärast tuli lihtsalt Taanis lennujaama kõndida, oma nimi öelda ja SK poolt tasuta lend Itaaliasse Monzasse finaali.
Jama oli see, et finaalini oli ainult 2 nädalat, võõras mängus maailma tippude kiirusele saada oli siis raske ja finaalis tulin ainult viiendaks. Kuigi mõlema sõidu stardid ebaõnnestusid täielikult ja langesin mõlema sõidu alguses suht viimaste hulka, top3 oleks vist täieliku õnnestumise puhul võimalik olnud küll.
Väikene mälestus Monzast, kui sai bossina WTCC sõitjate vahel stardieel chillida. Oleks tahtnud BMW taustal teha pilti, aga raiped ei startinud esirest ja neil polnud kahte naist autoees numbrit hoidmas :D

Lisaks autole olid veel teise ja kolmanda koha auhinnad ka mitu tuhat Eurot, täpselt ei mäleta enam kui palju.
Oma lauaarvuti , mille just välja vahetasin, võitsin ka kunagi 2004 aasta lõpus Saksamaal võisteldes, kus olid kohal for sure 2 maailma parimat sõitjat, üks neist eestlane, Kokku 20 finalisti. Sel päeval õnnestus nad kõik alistada, võitsin 2 kvalifikatsiooni, 1 ja 3nda sõidu juhtisin stardist finishini, 2 ja 4nda sõidu, mis olid taas pööratud top8'ga suutsin piisavalt kõrgel lõpetada, et üldvõitjaks tulla.
See päev on ka minu jaoks siiamaani ülioluline, sest siis sain teada, et kui ma millelegi pühendun, suudan olla Maailma parim ja väga suurelt tänu sellele julgesin ma 2009 võtta vastu otsuse tulla Taanist kolledzist ära ja hakata pokkerimängijaks, no regret since :D
Simracingu värk vajus mul ära suurelt vist tänu ühele värdjale golfimängule, millest ma haigelt sõltuvusse jäin. See on tasuta mäng, seal saab küll rahaeest igasuguseid asju juurde osta ja tuleb oma golfimängijat siis üles leveldada hästi ja palju mängides. Naljakas oli, et seal üks kõrgeim level oli mängija nimega TigerWood ja peaaegu alistamata võitis suuremaid turniire.
Kui ma olin mingi lvl 68, siis toimus üks turniir, mille panin siis kinni selle Tigerwoodi ees, kes oli minust mingi 10-15 levelit kõvem, ehk siis tema kepid ulatusid kõvasti kaugemale ja täpsemalt lööma. Väidetavalt on sellel mängul üle miljoni mängija woldwide ja kuna suurematel levelitel olevatel mängijatel oli ikka kõva eelis, siis oli see minu jaoks järjekordne talendi tõestus.
Hetkel olen seal vist mitu aastat mingi lvl 75, kes soovib proovida siis www.shot-online.com
Aga ärge süüdistage mind kui pokkerikarjäär pooleli jääb, kuigi enamus praegu seal lvl100+, siis pole nii väga põnev, sest enne vaja miljon ziljon tundi mängida, kui maailma parimatega rinda pista saab.
Golfivärk kestiski suht pokkeri algusaegadeni, üks teine golfimäng oli ka vahepeal, kus sai raha peale mängida ja sealt kaevasin poole aasta jooksul kuskil üle 4000$ välja, enne kui see site suhteliselt ära pankrotistus. Suurim võit oli ühe kolmanda koha eest 650$ vist

Ülikahju sellest pankrotist, sest kõva printimise koht oli ning olen otsinud selliseid skillgame põhiseid rahakohti netist, aga midagi sarnast pole leidnud.
Live for speed oli jah ning SK'sse läks meil terve tiim, mis enne oli Ocrana racing, see oli samuti üks suur Saksa multigaming clan, käisin seal sünnipäevapeol isegi Saksamaal ja värki, olin mingi 15 või 16 siis. Mäletan jah, et nägin enda kohta igalpool mingeid kommentaare, et OMFG Estonian in SK jne :D Endal oli suht savi :D
Mingit palka ega asja muidu ei olnud, sakslastel vb oli mingeid värke seal rohkem. Aga 2008 aastal vist vms, kui ma enam väga aktiivne sõitja ei olnud, siis tuli üks võistlus v-wtcc, kus oli poolfinaalid erinevates WTCC etappide toimumiskohtades ja finaalis oli auhinnaks päris auto, siis oli meie tiimil sinna plaan suurte jõududega kohale minna. Kuna see ei toimunud Live For Speedis ja selleks ajaks kui mina sellest võistlusest kuulsin, oli ainult üks poolfinaal Rootsis järgi jäänud, siis pidin väga ruttu uut mängu õppima hakkama.
Kõigepealt vist oli mingi hotlapi värk, kus parimad said tasuta selle vajaliku mängu omale ja siis online kahesõiduline sõit. Esimeses sõidus jäin vist mingi 5ndaks vms ning järgmises sõidus oli reversed grid top8'l Startisin eestpoolt ja sain kuidagi ruttu liidriks ja mingi 12 ringi või mis see sõit oli, siis võitsin sõidu , hoides enamus ringe oma seljataga seda rootslast, kes lõpuks kogu asja kinni pani. Kvalifitseerusin kahe sõidu kokkuvõttes kolmandana siis Rootsis toimuvasse poolfinaali ja sõitsin Taanist rongiga sinna kohale ja SK poolt oli mul siis 2 ööd hotellis bookitud.
Rootsis Mantorp Parkis oli kohal 16 venda ja seal siis jälle , esimene sõit startisin vist teiselt kohalt ja kruiisisin mingi 2.5 sekise vahega sama finaali üldvõitja sabas teisele kohale. Teises sõidus jälle reversed grid ja start läks kuidagi sitasti ning olin suht taga lõpuks, suutsin vist ennast kuuendaks sõita kui õigesti mäletan ja ülejäänud vendade kohad olid täpselt kuidagi nii, et jäin kolmanda neljanda kohaga võrdsete punktitega, aga minu esimese sõidu aeg tõstis mind kolmandaks ja taaskord viimase kvalifitseerujana olin saanud omale finaali kohae Monzas Itaalias :D
Väike video Rootsist Mantorp Parki etapilt
Siis oli mul insta telefonikõne Saksamaale , et I made it ja kahe nädala pärast tuli lihtsalt Taanis lennujaama kõndida, oma nimi öelda ja SK poolt tasuta lend Itaaliasse Monzasse finaali.
Jama oli see, et finaalini oli ainult 2 nädalat, võõras mängus maailma tippude kiirusele saada oli siis raske ja finaalis tulin ainult viiendaks. Kuigi mõlema sõidu stardid ebaõnnestusid täielikult ja langesin mõlema sõidu alguses suht viimaste hulka, top3 oleks vist täieliku õnnestumise puhul võimalik olnud küll.
Väikene mälestus Monzast, kui sai bossina WTCC sõitjate vahel stardieel chillida. Oleks tahtnud BMW taustal teha pilti, aga raiped ei startinud esirest ja neil polnud kahte naist autoees numbrit hoidmas :D

Lisaks autole olid veel teise ja kolmanda koha auhinnad ka mitu tuhat Eurot, täpselt ei mäleta enam kui palju.
Oma lauaarvuti , mille just välja vahetasin, võitsin ka kunagi 2004 aasta lõpus Saksamaal võisteldes, kus olid kohal for sure 2 maailma parimat sõitjat, üks neist eestlane, Kokku 20 finalisti. Sel päeval õnnestus nad kõik alistada, võitsin 2 kvalifikatsiooni, 1 ja 3nda sõidu juhtisin stardist finishini, 2 ja 4nda sõidu, mis olid taas pööratud top8'ga suutsin piisavalt kõrgel lõpetada, et üldvõitjaks tulla.
See päev on ka minu jaoks siiamaani ülioluline, sest siis sain teada, et kui ma millelegi pühendun, suudan olla Maailma parim ja väga suurelt tänu sellele julgesin ma 2009 võtta vastu otsuse tulla Taanist kolledzist ära ja hakata pokkerimängijaks, no regret since :D
Simracingu värk vajus mul ära suurelt vist tänu ühele värdjale golfimängule, millest ma haigelt sõltuvusse jäin. See on tasuta mäng, seal saab küll rahaeest igasuguseid asju juurde osta ja tuleb oma golfimängijat siis üles leveldada hästi ja palju mängides. Naljakas oli, et seal üks kõrgeim level oli mängija nimega TigerWood ja peaaegu alistamata võitis suuremaid turniire.
Kui ma olin mingi lvl 68, siis toimus üks turniir, mille panin siis kinni selle Tigerwoodi ees, kes oli minust mingi 10-15 levelit kõvem, ehk siis tema kepid ulatusid kõvasti kaugemale ja täpsemalt lööma. Väidetavalt on sellel mängul üle miljoni mängija woldwide ja kuna suurematel levelitel olevatel mängijatel oli ikka kõva eelis, siis oli see minu jaoks järjekordne talendi tõestus.
Hetkel olen seal vist mitu aastat mingi lvl 75, kes soovib proovida siis www.shot-online.com
Aga ärge süüdistage mind kui pokkerikarjäär pooleli jääb, kuigi enamus praegu seal lvl100+, siis pole nii väga põnev, sest enne vaja miljon ziljon tundi mängida, kui maailma parimatega rinda pista saab.
Golfivärk kestiski suht pokkeri algusaegadeni, üks teine golfimäng oli ka vahepeal, kus sai raha peale mängida ja sealt kaevasin poole aasta jooksul kuskil üle 4000$ välja, enne kui see site suhteliselt ära pankrotistus. Suurim võit oli ühe kolmanda koha eest 650$ vist

Ülikahju sellest pankrotist, sest kõva printimise koht oli ning olen otsinud selliseid skillgame põhiseid rahakohti netist, aga midagi sarnast pole leidnud.
TC


Comment