[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #1261
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Kui suur on sul pre SD %? 20 tuuris? väiksem?
    Kui tihti pre paned QQ maha 5bet shove peale?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1262
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #1263
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

        Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
        Kui suur on sul pre SD %? 20 tuuris? väiksem?
        Kui tihti pre paned QQ maha 5bet shove peale?
        Vabandan oma võhiklikkust, kuid mis on pre SD%?

        Teisele küsimusele pakuks vastuseks, et Rudi ei 4-bet/foldi QQ never.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1264
          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

          Ma ei tea samuti, mis see esimene asi on.

          Ja 4Bet fold QQ tõesti, QQ bluffiks keeramine, why on Earth? Väga üllatav, et Ajuvaba kaliibriga mängijalt selline küsimus üldse :)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1265
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

            unreal statid, agg 1.7, 3bet 2,7, Wtsd 30% ja w$sd 60+... lihtsalt callid maha tuimalt inimesi? aga well played good sir...

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1266
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

              Ei calli tuimalt maha, aga regularide vastu mängides hoian lihtsalt passiivsust, et mu nõrgemaid kui ka tugevamaid paare drawdega raisides üle mängida ei saa.

              Ja 3 barrelit mu vastu tuimalt iga kord teha ei saa, sest võin ka 3 tänavat järjest top setti checkida.
              Seda ei pea kartma, et value jääb saamata, kuna enamus käed, mis calliksid 3, panevad ka ise kolm. Lisaraha tekib nende ziljonbiljoni väikese bluffi pealt, mida ma vastastel teha lasen.

              Arvan, et mul on veel kõvasti winrate saada, kui 3Bet pottides julgemalt ja suuremalt mängima hakata, sest enamuse ajast ollakse nendes pottides ikkagi tõelise rääbisega these days aga sellegipoolest lendab vähemalt 2 barrelit pea alati nendes pottides vastu nägu. Samuti oleks juba aeg teha väikest uurimistööd mängijate käte kohta, kellega ma igapäevaselt kõige rohkem laudades koos istun. Enim käsi on mul vist ühe NL200 SNE kohta, kuskil ligi 30k juba, arvan, et sealt võib päris konkreetsed noted tüübi kohta kirja panna, kui käsi korralikult uurida.

              Aasta lõpu poole tahaks põnevat katsetust teha õppimise eesmärgil, kui NL100 oma 12/9/1 HUD täiega ära kasutada ja mängida mingi 20/18 ning bluffida igas võimalikus kohas, kus väikegi foldimise lootus on. Kui üle mängin ja kasumit ei tooda, siis kindlasti toob see mitmes aspektis pikas jooksus palju tarkust ja kasu kindlasti.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1267
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                Trolololollololooooo

                Grabbed by Holdem Manager
                NL Holdem $2(BB) Poker Stars
                Hero ($313)
                BB ($216)
                UTG ($278)
                UTG+1 ($200)
                UTG+2 ($200)
                MP1 ($245)
                CO ($288)
                BTN ($163)

                Dealt to Hero A A

                fold, fold, fold, fold, CO raises to $4, fold, Hero raises to $28, fold, CO calls $24

                FLOP ($58) 9 5 7

                Hero checks, CO checks

                TURN ($58) 9 5 7 J

                Hero checks, CO bets $260 (AI), Hero calls $260

                RIVER ($578) 9 5 7 J 2

                Hero shows A A
                (Pre 85%, Flop 93.7%, Turn 84.1%)

                CO shows Q T
                (Pre 15%, Flop 6.3%, Turn 15.9%)

                Hero wins $575

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1268
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                  Turnis oli outse tohhuija

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1269
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                    Mõtlen praegu millist 27 tollist monitori osta. Katsetasin korra oma 42 tollist LED telekat arvutile taha, päris kaif oli sõita :D Värvid ulme ilusad võrreldes monitoriga.



                    Mõtlen, kas võtta mõni 300 Euri hinnakanti jääv või siis võtta 2560x1440 resoga ntx see http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/158424/

                    Viimase resoga peaks päris mõnusalt laudasi ekraanile mahtuma vist küll, aga dunno, kas on mõtet nii palju kulutada monitorile. Samas 3BI, ma pole vist veel harjunud kulutama oma sissetulekutele kohaselt :D

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #1270
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                      Rudi, kas sa viitsid rääkida oma SK ajast? Kuidas sind sinna värbati, palju teenisid kuus jne?
                      ma mäletan aastaid tagasi ma olin väga kade, et keegi eestlane mängib SK all :D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1271
                        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        Mõtlen praegu millist 27 tollist monitori osta. Katsetasin korra oma 42 tollist LED telekat arvutile taha, päris kaif oli sõita :D Värvid ulme ilusad võrreldes monitoriga.



                        Mõtlen, kas võtta mõni 300 Euri hinnakanti jääv või siis võtta 2560x1440 resoga ntx see http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/158424/

                        Viimase resoga peaks päris mõnusalt laudasi ekraanile mahtuma vist küll, aga dunno, kas on mõtet nii palju kulutada monitorile. Samas 3BI, ma pole vist veel harjunud kulutama oma sissetulekutele kohaselt :D
                        Võta see Dell...see on nutssssssssss!!!!!!!!!!! Ise oman seda juba 1,5aastat, no problemsz

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #1272
                          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                          Misasi see SK on, sisekaitseväed?

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #1273
                            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Misasi see SK on, sisekaitseväed?
                            The signature esports organization. Creating legends since 1997. We compete in League of Legendes, Valorant, Brawl Stars & Clash Royale

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #1274
                              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                              mis mängu ta mängis nende all=?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1275
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]



                                Live for Speed oli vist

                                Comment

                                Working...