[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1231
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    urkasaitidel mängid FR-i või 6maxi?

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1232
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

      Urkasaitidel FR'i eriti ei existeeri nagu, siis saaxki oma 6Maxi oskustes ka lõpuks hakata selgusele jõudma, kas biidin või mitte :P
      Järgmine nädal võtan uue lauaarvuti ostuks suurema cashouti, vb siis lükkan Olympicusse ka mingi cashi, seal head live turniiride satid ka Parki turniiridele jne. Tuleb kasuks kui Trios ja Olympicus ka mingi roll võtta on ja väike vaheldus siis ka Starsi Pro karjadele.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1233
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

        Käed juhtusid kuskil 2 minuti sees :D

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $4(BB) Poker Stars
        SB ($400)
        BB ($766)
        UTG ($644)
        UTG+1 ($892)
        Hero ($558)
        MP1 ($660)
        MP2 ($400)
        CO ($147)
        BTN ($400)

        Dealt to Hero 5 5

        UTG calls $4, fold, Hero calls $4, MP1 raises to $20, fold, fold, fold, fold, fold, UTG calls $16, Hero calls $16

        FLOP ($66) 4 5 A

        UTG bets $44, Hero calls $44, MP1 folds

        TURN ($154) 4 5 A Q

        UTG bets $124, Hero calls $124

        RIVER ($402) 4 5 A Q 5

        UTG bets $192, Hero raises to $370 (AI), UTG calls $178

        UTG shows J K
        (Pre 47%, Flop 5.9%, Turn 25.0%)

        Hero shows 5 5
        (Pre 53%, Flop 94.1%, Turn 75.0%)

        Hero wins $1,139

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $6(BB) Poker Stars
        SB ($600)
        BB ($134)
        UTG ($404)
        Hero ($600)
        UTG+2 ($600)
        MP1 ($600)
        CO ($527)
        BTN ($677)

        Dealt to Hero Q Q

        fold, Hero raises to $15, fold, fold, CO raises to $527 (AI), fold, fold, fold, Hero calls $512

        FLOP ($1,063) 6 2 6

        TURN ($1,063) 6 2 6 K

        RIVER ($1,063) 6 2 6 K 7

        Hero shows Q Q
        (Pre 81%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

        CO shows J J
        (Pre 19%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

        Hero wins $1,060

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #1234
          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

          QQ käsi - kas longrun on see call 3betAI +EV või oli CO eriline frukt?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1235
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

            Alati on see snäpp olnud sellise stacki vastu. ; )

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1236
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

              QQ käsi on selline:

              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $6(BB) Poker Stars
              SB ($600)
              BB ($134)
              UTG ($404)
              Hero ($600)
              UTG+2 ($600)
              MP1 ($600)
              CO ($527)
              BTN ($677)

              Dealt to Hero Q Q

              fold, Hero raises to $15, fold, fold, CO raises to $527 (AI), fold, fold, fold,

              ...Hero calls $512

              FLOP ($1,063) 6 2 6

              TURN ($1,063) 6 2 6 K

              RIVER ($1,063) 6 2 6 K 7

              Hero shows Q Q
              (Pre 81%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

              CO shows J J
              (Pre 19%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

              Hero wins $1,060

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1237
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                See oli bronze Star NL600 lauas, ei olnud vaja pikalt mõelda :P

                Tal oli just mõned käed enne mingi 120$ stack ja open shippis samuti, reloadis vist siis seejärel väga õigeaegselt minu jaoks :)

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1238
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $10(BB) Poker Stars
                  SB ($1,216)
                  Hero ($1,000)
                  UTG ($2,686)
                  CO ($1,062)
                  BTN ($1,673)

                  Dealt to Hero A K

                  fold, fold, BTN raises to $20, fold, Hero raises to $74, BTN calls $54

                  FLOP ($153) 4 7 9

                  Hero bets $87, BTN calls $87

                  TURN ($327) 4 7 9 8

                  Hero bets $178, BTN calls $178

                  RIVER ($683) 4 7 9 8 8

                  Hero checks, BTN checks

                  BTN shows 7 2
                  (Pre 31%, Flop 53.1%, Turn 70.5%)

                  Hero shows A K
                  (Pre 69%, Flop 46.9%, Turn 29.5%)

                  BTN wins $680

                  :(

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1239
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                    Väga palju Hiina mängijaid hakanud silma jääma ning enamus on ülikõrge VPIPi'ga. Hieroglüüfides vist pole väga palju pokkeri strateegiat veel :D

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #1240
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                      nl1k, nice gl

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #1241
                        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                        Rudi, oskad mõnda head fr videoseeriat ducescrakedist soovitada? Cardrunnersile pole praegu kahjuks ligipääsu.

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #1242
                          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Väga palju Hiina mängijaid hakanud silma jääma ning enamus on ülikõrge VPIPi'ga. Hieroglüüfides vist pole väga palju pokkeri strateegiat veel :D
                          jeah nägin ka PLO lauas hiinlast ja poiss väga vihaselt vajutas potte

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1243
                            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                            Mina ei oska peale CR'i videote midagi soovitada, sest olen ainult seal liige. Ja kui CR'ist rääkida, siis häid FR'i seeriaid raske leida.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1244
                              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                              See härra, kes mu 55 quadsid NL400 kinni maxis, oli eile NL600 lauas, kust ma lahkusin üle 1000$'ise stackiga ning täna taas NL400, kus stackisin ta taaskord ära :D

                              Väga tore Hiina härrasmees, selle kuu üürid ja asjad mul ilusti ära sponsoreerinud :D
                              Reloadib ka insta lauas iga päev, ehk näeb homme jälle !

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #1245
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                                Rudi, oskad mõnda head fr videoseeriat ducescrakedist soovitada? Cardrunnersile pole praegu kahjuks ligipääsu.
                                Come Full Circle2 on minu arust päris hea.Samuti oli eelmine seeria ka päris norm-Come Full Circle.
                                Ja muidugi vana aga hea Nolan Twee Bets.Kõlbas vaadata küll veel-pani mõtte liikuma.

                                Comment

                                Working...