[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oohoh
    Grinder
    • Oct 2009
    • 547

    #1216
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    päris karm, palju käsi tuli selle ajaga?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1217
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
      Peaks vist elu pikim sess ka olema

      wtf, kuidas on see võimalik?

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1218
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

        8k tuli vist kokku ja enamus tuli NL200, viimastel päevadel olid lauad üpriski sitad olnud ja tuli fishe sõelaga taga ajada, aga eile oli järsku kuskil kella kahest suht uskumatu, regularid sõitsid vist lõpux WSOPile ära vms :D Hommikul tekkivad lauad olid ka ikka üle pika aja eriti magusad, 2-3 fishiga enamasti alguses. Kuskil kella kahest alates vist enam NL100 laudasi ei puutunudki ja mõned tunnid oli laudasi 20 ringis lahti. Huvitav, et ilm USAta suurimad SCOOPi prizepoolid jne on suudetud purustada, kui USA peaks tagasi Starsi saama ning kui Stars ostaks FT ära nii, et eraldi software, aga player base üks ja see sama, siis võib elu ju päris lilleliseks minna.

        Aga kokkuvõttes mängisin tegelt sitasti eile ja natuke sitta jooksu oli ka, kuigi hullult paljudes NL200 laudades olid 600$ stackid eile ning NL600 tulid mõnusad potid, siis sessioon jäi lõpux ikkagi ainult +1k$.

        Ärkasin just natuke aega tagasi, tuleb Westmanni ärist väike hommikusöök minna võtta ning edasi tulistama :D Katsun täna rohkem mõelda ja rohkem foldida, eile mängisin tavapärasest loosemalt ja kaotasin ikka kõvasti full stacke ka.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #1219
          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

          Mees, sa ei ole normaalne. Heas mõttes :)

          Siit tuleb Andu_Andu2 ühel päeval. EDU!

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #1220
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            siis sessioon jäi lõpux ikkagi ainult +1k$.
            :(

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1221
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

              No see kuu on kaardijooks nii korrast ära, et tiltnääre hakkab vaixelt valutama juba

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #1222
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                Upd3idzzz?!?!

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1223
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                  Ei midagi erilist, pole nagu sügaval swingis ka, aga suhteliselt BE lihtsalt pikka aega juba.
                  Mõtlesin just, et mis seis Sul endal, mängid nagunii üle BR'i, kuu plussis või miinuses? :D

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1224
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                    Hah. Loodan, et sa seda BR asja tõsiselt ei mõelnud...ja kui mõtlesid, siis BR on ok. Seis on selline, et leib on laual ja kass on toidetud. Kuu on hetkel positiivne

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1225
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                      Kuna siin paljudel pole probably tervisekindlustust, siis kas keegi mõnda normaalset eraarsti oskab soovitada kelle juures oma väixeid muresi ja asju käia näitamas saan. Tahaks mingit normaalse suhtumisega arsti, mitte sellist, kes hakkab mind iga sümptomi puhul surmaga ähvardama :D

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #1226
                        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                        aga käi 1kord kuus 10-15minti töötukassas ja haigekassa jookseb :)

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #1227
                          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                          nii lihtne see nüüd ka pole, praegu pakuvad sulle igasugu tööd. mõned kuud saad olla ja siis saadavad su pikalt kui tööd vastu ei võta.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1228
                            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                            Samas on alati variant maksta 103€ vms see oli kuus või ennast nn hooldajaks sebida kellelegi perekonnast või lähikonnast(endal ka see variant)... Päris ilma haigekassata ei taha ka olla. Kaalusin ka haigekassa ostmist aga mugavam variant oli nö hooldaja paberid teha ja saan selle eest haigekassa kui ka mingid kopikad kuus ~40€...

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1229
                              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                              See kuu on üle pika aja nagu mingi südamegraph, 2k, 0, 2k, 0, 2k, 1k, 3k, 2k :P

                              Selle aasta kõige sitem kuu. Aga peamiselt on süüdi 1200$ alla EV NL400, muidu polekski kuul väga viga, kuna ise mängisin ka palju sitasti ja sessid läksid liiga pikaks ka, mitmel korral oli norm sess, aga viimastel väsinud hetkedel rikkusin ikkagi sessiooni ära.

                              Lisaks kahe viimase kuu järelduseks võib arvestada ka, et pole mõtet ronida ainult NL200+ laudadesse, kui 4bb/100 NL200 laud võrdub 8bb/100 NL100 lauaga nagunii ning kui võtan rohkem paremaid NL100 laudasi ka, siis NL200 winrate ka nagunii parema selectimise pärast kõrgem.

                              See kuu oli juba 35k NL200 ning kuskil 8k NL400+ ja ainult 15k NL100 käsi vist. Järgmiseks kuuks katsun jälle stabiilsema graphi üles ehitada parema table selectioniga.

                              Graph jäi pidama see kuu kuskil 2.4k$ peal + umbes 1000$'s worth of FPP's. Natuke näppisin ka oma Triobeti kontot ja anonymous lauad tundusid suht retarde täis olevat, 170 Eurise BR'i shortstackisin NL100 ja NL50 laudades juba 500 Euri peale :D Plaanisin sinna lähiajal 1000 Euri sisse lükata, vb saab ilma deposiidita hakkama.
                              Kuna seal kõik lauad Eurides, siis NL100 on seal tegelt veits kõrgem limiit, kui PS'is $NL100 , seega võib sealt päris head rakebacki ja ka kasumit laudadest teenida lisaks kui mõni hommik PS'ist üle 6 hea laua kokku ei leia.
                              Olympicus vist naela lauad ka, need peaks ka suht toredad olema.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1230
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                                Olympicu naela lauad on nuts.

                                Comment

                                Working...