[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $Lauri$
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 479

    #1201
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Wow, ilus areng ja hüperbool graph. Keep printing.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1202
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

      Üks idee on tegelt oma Rolli natuke saitide vahel laiali ka jaotada. Kuidas Olympicus NL200+ FR'i laudadega lood on? Või kas peale PS'i üldse kuskil NL100+ FR'i laudasi leidub?

      Comment

      • Mandre
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 196

        #1203
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

        Ülikõva, mees
        Miks 6maxi fullringi vastu vahetasid?

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #1204
          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

          So much nice!

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1205
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Ma arvan, et keskmine on kuskil 110h, kaks kuud on vist 150h lähedale olnud ja aprill vist oli natuke alla 100h. Volüüm jääb alla 100h ainult naiste pärast :P
            i see what you did there, naiste :D
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #1206
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

              super! pane statistikutele numbreid ka?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1207
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                Algselt postitas Mandre Vaata postitust
                Ülikõva, mees
                Miks 6maxi fullringi vastu vahetasid?
                Ei ole olnud vahetust, algusest peale FR'i mees olnud. Mõned korrad olen 6Maxi mänginud kuskil 2 nädalat kuni kuu ja iga kord FR'i naasedes olen väga hea mängu leidnud. 6Max mõne lauaga arendab väga hästi mõtlemist.
                Paar hommikut olen siin NL200 6maxi laudasi ka uurinud, üx hommik oli 2 suht kõva Eurilauda, siis võtsin need ka FR'ile kõrvale.
                NL25 6maxi oli mul suht ok winrate , suve jooksul tahakski tegelt välja selgitada, kas NL100+ 6maxi regularidest ka jagu saan.
                Kui 6Maxi ja FR'i oskaks mixida, siis oleks fishide valik üsnagi suur ja saaks päris head volüümi näidata NL200+ ma arvan !


                Ahangama, milliseid numbreid näha soovitakse?

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1208
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                  Muide, kui keegi on üritanud mind msn'i lisada ja pole seni online näinud, siis mul msn'i tulijatega mingi kala. Mitu foorumi tegelast öelnud, et üritanud mind lisada ja ühega pusisin ka vist tükk aega nii, et lisasin ise ja tema kustutas mind ja võttis uuesti vastu vms, siis lõpuks saime kontakti.

                  Ma ei tea, kas msn'i listid võivad tänapäeval ikka täis saada vms? Ex ma katsun oma listi mingi aeg puhastada, ehk siis ei kalatse enam.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1209
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Muide, kui keegi on üritanud mind msn'i lisada ja pole seni online näinud, siis mul msn'i tulijatega mingi kala. Mitu foorumi tegelast öelnud, et üritanud mind lisada ja ühega pusisin ka vist tükk aega nii, et lisasin ise ja tema kustutas mind ja võttis uuesti vastu vms, siis lõpuks saime kontakti.

                    Ma ei tea, kas msn'i listid võivad tänapäeval ikka täis saada vms? Ex ma katsun oma listi mingi aeg puhastada, ehk siis ei kalatse enam.
                    www.skype.com aitab

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1210
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                      Grabbed by Holdem Manager
                      NL Holdem $2(BB) Poker Stars
                      SB ($302)
                      BB ($559)
                      UTG ($270)
                      UTG+1 ($598)
                      UTG+2 ($212)
                      Hero ($350)
                      CO ($200)
                      BTN ($200)

                      Dealt to Hero A A

                      fold, UTG+1 raises to $8, UTG+2 calls $8, Hero raises to $38, fold, fold, fold, fold, UTG+1 calls $30, fold

                      FLOP ($87) 2 4 Q

                      UTG+1 bets $560 (AI), Hero calls $312 (AI)

                      TURN ($711) 2 4 Q 6

                      RIVER ($711) 2 4 Q 6 3

                      UTG+1 shows Q K
                      (Pre 18%, Flop 18.4%, Turn 11.4%)

                      Hero shows A A
                      (Pre 82%, Flop 81.6%, Turn 88.6%)

                      Hero wins $708


                      Üx unreal PL400 laud jooxis ka tükk aega, korra oli lauas 4 fishi, kaks neist olid 80/5 tüübid, kes olid räiged passiivsed stationid. Aga ma ei saanud algul ühelegi flopile pihta ja floppasin fishi vastu paadi, kus ta turnis parema ja õnneks ei tõstnud mind riveris fulleriga üle lol. Seejärel sain regi vastu nutsiga flopist sisse ligi 900$ pot, mille ära imes. Olin selles lauas mingi -1250$ juba vahepeal, aga lõpus sain fishi vastu kaardi jooxma ja jäi -600$ kanti see laud

                      Natuke põnesvust tekitas veel üx 1$+R 30k GRT turniir, kus tuli 40's koht 6016 hulgast.
                      Last edited by RudiTurbo; 06.06.12, 06:56.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #1211
                        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                        AA-ga pidi sul küll fishi vastu hea riid olema, et nii räige ületõste preflop tegid :)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1212
                          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                          Olin lihtsalt saanud Teda päris palju squeezida ja närvi ajada. Stackid nii suured ka.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1213
                            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                            Juba mitmendat tundi laman selle retardi pärast laptopiga voodis ja üritan ärkvel püsida. Mingi 6-7 korda AA olnud selles lauas, algul oskas see 60/30 alati just siis foldida ja üx regular andis AA vs AKs'iga duubli mulle.

                            See pot pani küll adrenaliini mõllama kui turnis all ini läksin :D Vist suurim pot isegi ilma Tema callita.

                            Grabbed by Holdem Manager
                            NL Holdem $6(BB) Poker Stars
                            SB ($1,798)
                            BB ($2,553)
                            UTG ($1,019)
                            Hero ($1,243)
                            UTG+2 ($630)
                            CO ($1,827)
                            BTN ($218)

                            Dealt to Hero A A

                            fold, Hero raises to $15, fold, fold, fold, fold, BB raises to $42, Hero raises to $166, BB calls $124

                            FLOP ($335) 7 K 8

                            BB bets $201, Hero raises to $468, BB calls $267

                            TURN ($1,271) 7 K 8 3

                            BB checks, Hero bets $609 (AI), BB folds

                            Hero shows A A

                            Hero wins $1,268

                            Ja lõpuks see tegelane lahkuski ning saab lõpuks magama !

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1214
                              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                              Peaks vist elu pikim sess ka olema

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1215
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                                beast!

                                Comment

                                Working...