[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1021
    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Et korralikku tasakaalustatud menüüd saada, soovitan mina vastava ala spetsialisti poole pöörduda. Ütled talle, et eesmärk on kaalu tõsta ja ta teeb sulle vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele menüü. Puhtalt pähklite ja mandlite arvelt ei ole vast kõige mõistlikum oma kaloraaži tõsta, samas kvaliteetse rasva allikana on nad väga head.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1022
      Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
      Et korralikku tasakaalustatud menüüd saada, soovitan mina vastava ala spetsialisti poole pöörduda. Ütled talle, et eesmärk on kaalu tõsta ja ta teeb sulle vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele menüü. Puhtalt pähklite ja mandlite arvelt ei ole vast kõige mõistlikum oma kaloraaži tõsta, samas kvaliteetse rasva allikana on nad väga head.
      Mõistlikum kui hakata šokolaadi mugima. Spetsialisti kava on obv parim valik.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1023
        Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

        Pähklid ja mandlid on suht head asjad kah, peax omale 200 Euri eest mingi kausitäie siis grindi kõrvale ostma ja siis kogu aeg närima :D

        See massi eesmärk mul muidugi ei ole lihtsalt, et raske ja suur olla, rasv mulle absull ei meeldi, puhas lihas on lõppkokkuvõttes ikkagi see, mida vaja, aga ex väixe rasvakihi all see lihas kasvab paremini.

        Ühe korra elus olen kaalunud 76kg, sõjaväkke minnes oli vist mingi haige stress, ulmelised metsalaagrid ja 35 kraadi palavus väljas, eelmine suvi if You remember ja tõmbasin kuskil 2 kuu jooksul 67kg pealt sellise füüsilise pinge all 76kg peale ennast. Lihtsalt haiglane söögiisu oli, mul oli kogu aeg kõik asjad söödud, mis kätte anti ja kui kellelgi midagi üle jäi, anusin selle ka omale :D varem polnud kunagi kaal üle 70kg näidanud. Esialgu tundus tore küll, uus ja tore tunne natuke suurem olla, aga samas, kui sai taas pärast noorteaega natuke jõusaali tegema hakata ja suurem stress kadus ära ja isu vähenes, siis kui veresooned taas välja hakkasid tulema , siis see välimus on just see, mis mind jõusaalis motiveerib paugutama :D

        Comment

        • Roomet
          FPP Pro
          • Dec 2009
          • 211

          #1024
          Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          See massi eesmärk mul muidugi ei ole lihtsalt, et raske ja suur olla, rasv mulle absull ei meeldi, puhas lihas on lõppkokkuvõttes ikkagi see, mida vaja, aga ex väixe rasvakihi all see lihas kasvab paremini.
          Mul endal näiteks põhimõte, et ükski pingutus jõusaalis ei tohi raisku minna, seega üritan süüa võimalikult palju. Paraku on võimatu süüa täpselt nii palju, kui maksimaalseks arenguks keha vajab ja seega söön pigem veidi üle, mille enne suve ühe kuuga maha jooksen. Ehk siis ainult lihast kasvatades kasvavad su jõunäitajad palju aeglasemalt, kui võiks. Vb veidi captain obvious, ent liht soovitaks sul pigem seda rasva mitte nii väga vihata. :)


          Ja mis puudutab individuaalset toitumiskava, siis hmmm.....no internetis uskumatult palju informatsiooni, selle asemel, et spetsialistilt kava saada, on palju mõistlikum investeerida paar tundi ning surfata fitness.ee foorumis. Ise lugedes saad aru ka kava sisust, miks mida süüa jne, ehk saad teadmisi. Samas psüholoogiliselt on palju lihtsam kavast kinni pidada, kui selle on spetsialist koostanud.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1025
            Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

            Hunt for Supernova on nüüd lõpusirgel, viimased 10k VPP'd ainult jäänud!

            FPP'de kogus ka selline, et täpselt Supernovaks saades on kohe 1500$ boonuse FPP'd koos, loodetavasti laudades läheb ka hästi, siis tulevad kenad jõulud :)

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1026
              Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

              Väga tore, 10k vpp ei tohiks probleem olla, saad rahulikult lasta, et 1500$ jõuludeks koju tuua ja edaspidi supernova hüvesi nautida :)

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1027
                Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                Saavutan SN'i juba 3 aastat järjest, kuigi sõjavägi on mul kahest viimasest aastast pooled kuud ära lõiganud.

                Mul kombeks saanud, et tunde järgi pärast sitemaid sesse graafikut ei vaata ning selle kuu esimene sess oli suht crap, hetkel pole ikka veel vaadanud graphi ega ühtegi indikaatorit, mis seisust aimu annaks. Ning üritan asja sedasi hoida, kuni SN saavutatud.
                Sellel graafiku vaatamisel pole ühtegi plussi nagunii v.a kui megaheater ja teeb tuju heaks. Aga niikaua kuni standard grind ja BR korras, et mingeid stop losse ja allaliikumisi pole vaja, siis on bohhui see graph!

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1028
                  Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                  Mõned turniirid cashi kõrval täna ja natuke tilti ajas, et Add-on jäi tegemata , tilt neljakordistus pärast seda unreal rigged setupit ja holdi lol

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $200(BB) Poker Stars
                  SB ($19,739)
                  BB ($20,928)
                  UTG ($4,035)
                  UTG+1 ($19,830)
                  UTG+2 ($8,347)
                  MP1 ($30,849)
                  Hero ($6,261)
                  CO ($14,834)
                  BTN ($19,300)

                  Dealt to Hero 8 T

                  fold, UTG+1 calls $200, fold, fold, Hero calls $200, fold, BTN calls $200, fold, BB checks

                  FLOP ($1,125) 7 9 6

                  BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $562, BTN raises to $1,124, BB raises to $20,703 (AI), UTG+1 calls $19,605 (AI), Hero calls $5,474 (AI), BTN calls $17,951 (AI)

                  TURN ($65,446) 7 9 6 8

                  RIVER ($65,446) 7 9 6 8 5

                  BB shows 5 8
                  (Pre 14%, Flop 8.8%, Turn 1.9%)

                  UTG+1 shows 7 7
                  (Pre 38%, Flop 24.5%, Turn 14.4%)

                  Hero shows 8 T
                  (Pre 33%, Flop 61.8%, Turn 79.4%)

                  BTN shows 6 6
                  (Pre 16%, Flop 4.9%, Turn 4.4%)

                  BB wins $13,569
                  UTG+1 wins $13,569
                  Hero wins $25,269
                  BTN wins $13,039

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1029
                    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                    wow.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1030
                      Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                      väga sick käsi. Kas ise calliksid BTN'ina järgi 66'ga? selles suhtes, et vähemalt kahel on kas rida või kaks paari ja hero'l kuutega võib sellises situatsioonis tihti ka ainult üks out olla. See oleks üks väheseid EZ folde bottom setile imo.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1031
                        Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                        Cashis olex tõesti EZ fold, aga nendes odavates tournides ma ei tea, vahest näeb siukest sitta all inides, et eriti ei taha nendes sette kunagi foldida, aga ma ei oska turniirides käsi lugeda ka ja olen suht crap :)
                        Aga nuh, 3 suurte stackide all ini ikkagi, siin vist ei ole 66'ga 1$ turniiriski midagi peale hakata. See oli 4$ 2R + 1A vist

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1032
                          Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                          Sain Pokernewsist natuke rakebacki http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6024/

                          e: 3000 post \o/
                          Last edited by RudiTurbo; 13.12.11, 14:24.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #1033
                            Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                            Vaatasin, et Nõia-Ints oli võidukas.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1034
                              Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                              Hea töö aga teades sind siis mõttetu isegi õnnitleda... Tulemus oli ette teada ju.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1035
                                Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                                7.8k VPP veel Supernovani. Väga keeruline kuidagi mängida viimasel ajal, lükkan aina laudadesse istumist edasi iga päev ja lõpuks mängin ainult paar tundi. Vahepeal oli suht doomswitchine ka, viimased kaks päeva tulnud päris palju stacke NL100 ja ka NL100 Eur laudades, seega kuu peaks nüüd olema suht okei vist, aga graafikut pole siiamaani vaadanud :)
                                Graphi vaatamise isu ka juba päris suur, aga suht lubadusena on juba endale sisestatud, et enne SN'iks saamist ei vaata, nii, et tuleb kannatada.

                                Comment

                                Working...