[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #841
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Kolmandat korda õnnestus see kuu flush vs straight flush suhkamisse saada . Mängin sitasti, aga selline tunne, et kaardid mind ka väga ei soosi siiski :D

    Sain täna ise ka ilusa Spade Royali , aga tuli kõigest mediocre pot

    Teist nädalat järjest siis mängin sedasi, et tulemusi ei vaata, ev bb/100 on kuskil 6 kandis pärast 15k kätt

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #842
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

      Tegin siis väixed arvutused ja pärast 11 kuud eemalolekut siis suutsin laudades enda jaoks 7,5 Euri tunnis kasulik olla, mis pole tegelt sugugi paha number võrreldes töölkäimisega :D Nii, et pokker veel endiselt existeerib minu jaoks sissetulekuallikana, mis on muidugi positiivne :)

      Tunde tuli muide kokku suve kuu kohta võimsad 145h! Sellest hoolimata olen jõudnud randa , väljas käia, IGA PÄEV jõusaalis mõne puhkepäevaga ja muid asju. Lihtsalt arvuti taga olles olen 80% ajast Cardrunnersi videoid vaadates veetnud või laudades istunud, DISTSIPLIIN!

      Arvatavasti vist üks siteim kuu NL25's winrate poolest üldse, aga sitta mängu veel küllaga ja esimene pool kuud mängisin väga passiivselt, mis minu jaoks üldse ei sobi, seda on ka väga hästi näha SD/nonSD joontega graafikust! Graafiku lükkan siis graafikute teemasse, nagu ikka, kui teema tekib !

      Mängisin juba see kuu vaheldumisi ka 6Maxi ja dunno, siiamaani tulemused päris head, seega järgmise kuu eesmärgiks võtangi mängida 6Maxis lühikesi võimalikult kvaliteetseid sessioone ja kui päeva jooksul palju tahan mängida, siis 1.5h-2h sesside vahele vaatan CR'ist videosi. Neid on seal ikka sitaks vaadata. Vb teen ka FR'i kui tuju tuleb, aga loodan, et ei tule tuju :D
      Last edited by RudiTurbo; 30.06.11, 16:48.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #843
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

        FU, sain nelja Bronze stariga lauda istutud ja nett kadus, ffs!

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #844
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

          Tõmbasin lühikese sessi jooksul praegu nii mitu korda suurematele paaridele suhkamisse, et ma kardan tulevikku nüüd :D:D
          Õnneks olin natuke alla EV see kuu juba ning loodetavasti oli see mineviku balansseerumine :D

          Kellel Cardrunnersi membership, soovitan Nikachu videosi! Entertainment ning suurepärane faktidega ja puust ja punaseks tehtud teooria ühes! Pmst Chireni tüüpi nutcase, kuid biidib Midstakes skilliga!

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #845
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

            Päise päeva ajal selline sick laud :D


            Ning paar gutshotti :D

            PokerStars No-Limit Hold'em, €0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            UTG (€30.53)
            MP (€25.21)
            Hero (CO) (€29.18)
            Button (€25)
            SB (€8.74)
            BB (€26.58)

            Preflop: Hero is CO with A, 8
            2 folds, Hero bets €0.75, 2 folds, BB calls €0.50

            Flop: (€1.60) 10, 7, 6 (2 players)
            BB bets €0.25, Hero raises to €1.62, BB raises to €2.99, Hero calls €1.37

            Turn: (€7.58) 9 (2 players)
            BB bets €22.84 (All-In), Hero calls €22.84

            River: (€53.26) A (2 players, 1 all-in)

            Total pot: €53.26 | Rake: €2

            Results:
            BB had 6, 10 (two pair, tens and sixes).
            Hero had A, 8 (straight, ten high).
            Outcome: Hero won €51.26


            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            SB ($22.45)
            BB ($27.28)
            UTG ($25.86)
            MP ($27.69)
            Hero (CO) ($25.93)
            Button ($27.53)

            Preflop: Hero is CO with Q, J
            1 fold, MP bets $0.75, Hero calls $0.75, 2 folds, BB calls $0.50

            Flop: ($2.35) 8, 10, 2 (3 players)
            BB checks, MP checks, Hero bets $1.52, BB raises to $3.04, 1 fold, Hero calls $1.52

            Turn: ($8.43) 9 (2 players)
            BB bets $23.49 (All-In), Hero calls $22.14 (All-In)

            River: ($52.71) 9 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $52.71 | Rake: $2

            Results:
            BB had 10, K (two pair, tens and nines).
            Hero had Q, J (straight, Queen high).
            Outcome: Hero won $50.71

            Lisaks peaxin nüüd vist olema ka career peakis ! :)
            Last edited by RudiTurbo; 06.07.11, 14:42.

            Comment

            • savioja
              Julm Donk
              • Aug 2009
              • 53

              #846
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

              mitmel laual 6maxi mängid?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #847
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                5-7 on põhiliselt. Üle 8 ei mängi kunagi hetkereeglite järgi !

                Comment

                • wanapagan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 310

                  #848
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                  A8o käsi; kas kellelegi peale minu ei meeldi flopi raise ?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #849
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                    Suht standard raise IMO.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #850
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                      Standard call imo.

                      Comment

                      • wanapagan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 310

                        #851
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                        Suht standard raise IMO.
                        Ja mis räägib raise kasuks sinuarust ?

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #852
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                          saab pulsi üles kui 3 barrelit paneb ja vastane riveris foldib.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #853
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                            Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                            Ja mis räägib raise kasuks sinuarust ?
                            Minbeti puhul on alati päris palju fold equitit ning saab poti suureks kui hitid.Lisaks suurem töenäosus, et vastane checkib turni ja saame ka tasuta riveri. Ning jah, kõvemate meeste jaox kui board käest ära ei lähe on see 3 Barreli koht, kuigi seljuhul peax olema varasemalt minbettija poolt showdowni nähtud mõne readi jaox, et Ta seda nutside ja TPTK'dega ei tee :)

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #854
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                              Üldiselt on minu kogemusel nii, et selline min-donkbet mitte just nõretaval boardil on fishi "kontrollin kus ma olen oma 3rd paariga, A-higha või mul on gutshot laadi s*tt". Seega 99,43% kordadest tasub siin üle tõsta iga equitypojaga käega(ülekaart, bd- tõmbed jne), sest enamasti see toimib ja rahad meie. Kui kõik toimib ootuspäraselt, siis saab kirjutada ühe toredamatest notedest - MDF (min-donk fold). Vastupidisel juhul tuleb teistmoodi kirjutada :).

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #855
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Üldiselt on minu kogemusel nii, et selline min-donkbet mitte just nõretaval boardil on fishi "kontrollin kus ma olen oma 3rd paariga, A-higha või mul on gutshot laadi s*tt". Seega 99,43% kordadest tasub siin üle tõsta iga equitypojaga käega(ülekaart, bd- tõmbed jne), sest enamasti see toimib ja rahad meie. Kui kõik toimib ootuspäraselt, siis saab kirjutada ühe toredamatest notedest - MDF (min-donk fold). Vastupidisel juhul tuleb teistmoodi kirjutada :).
                                Kirjutan alla.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...