[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #631
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    cool hand.
    ma pole vist 350k käe jooksul ühtegi misclick allinne teinud, küll aga misclick 0,25 daalaseid calle.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #632
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      cool hand.
      ma pole vist 350k käe jooksul ühtegi misclick allinne teinud, küll aga misclick 0,25 daalaseid calle.
      Mul ka siiamaani juhtunud rohkem mingeid insta gayraise ja selliseid missclicke, mis enamasti on postflopis mulle poti maha võtnud

      Comment

      • zyxxx
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 453

        #633
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

        Gayraised on ka mul misclicki põhiteema, viimati foldisin AA pf

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #634
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

          Krt, üle pika aja on NL25's natuke pasem run peale tulnud, juba üle 20k käe siin liikunud väga uimaselt. Pole otseselt küll mingi downswing peal ja isegi liigun natuke ülespoole, aga mingid +25$ sessioonid on minu jaox nagu downswingid :D

          Aga vahepeal oli nii hea run kah, et enam ei oska foldida eriti, nüüd on vastastel ikka kohati parem käsi ka ette näidata, enne aina üllatusin, et oh napp call tuleb, aga lõpux vastane näitas mingi ulme crapi showdownil ette :)

          Kuskil esmaspäeva ööl vastu teisipäeva tegin cashout requesti ja mõtlesin, et kui õnne siis reedeks ehk jõuab. Täna vaatasin pangaarvet ning wow juba raha kohal! Supernova olla on ikka hea

          Bankroll on nüüd taas nii kõrgele jõudnud, et NL25 hakkab vaixelt üle viskama ning tuleb shottida kõrgemal ja välja uurida, et äkki ma raiskan aega NL25's , sest skilli ehk rohkemaks! Seega järgmisest kuust saab päevikus ka jälle rohkem actionit ja graafikuid, sest märtsi esimene nädalavahetus lähen üle pika aja NL100 mängima väga suure töenäosusega!

          Loodan, et enne seda saan ka NL25's mängu taas jooksma ning saab minna shottima enesekindlana!

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #635
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

            Head jooksu!

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #636
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

              Kas NL-50 jätad vahele?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #637
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Kas NL-50 jätad vahele?
                No eelmine kuu käisin korra NL50's, standard anaal oli.

                Lisaks eile vaatasin plrs/floppi ning NL100 oli parem laudade valik kui NL50 ning veel lisaks sellele röövib rake vähem protsente winratest NL100's võrreldes NL50'ga, seega kui need kaks limiiti on nii sarnased, siis see reigi põhjus muudab NL50 ikka nii mõttetux limiidiks!

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #638
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                  reik+nittide kari on põhjus miks nl100>nl50<nl25

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #639
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                    Kui crushid, siis crushid ju igat limiidi, ideaalne näide siit foorumist nt Kollane.
                    Aga kui rolli on nl100 jaoks ja endale meeldib, siis pole tõesti vahet, kuidas ja mis limiite mängida/vahele jätta.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #640
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      No eelmine kuu käisin korra NL50's, standard anaal oli.

                      Lisaks eile vaatasin plrs/floppi ning NL100 oli parem laudade valik kui NL50 ning veel lisaks sellele röövib rake vähem protsente winratest NL100's võrreldes NL50'ga, seega kui need kaks limiiti on nii sarnased, siis see reigi põhjus muudab NL50 ikka nii mõttetux limiidiks!
                      Siis on sul mängus puudujääk, mida peaksid parandama ja just vastupidi peaksid omale seadma eesmärgi - tappa 50NL-is nitte.

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #641
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                        Miks nii?

                        NL50es on tunduvalt vähem laudasid= vähem fishe= vähem raha mida võita...

                        Eesmärk on ikkagi võimalikult palju raha võita ju ?

                        Nitte tappa võib NL100s ka ju...

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #642
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                          See NL-50 ei ole nii hull. Kuidas mõni vend suudab seal sellist tulemust Teie meelest näidata?

                          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=40404

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #643
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            See NL-50 ei ole nii hull. Kuidas mõni vend suudab seal sellist tulemust Teie meelest näidata?

                            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=40404
                            Oot see on siis $5/100hands ehk 5PTBB/100. Üsna ulme vist

                            Edit: siiski jah tal PTRis 4.4, aga tundub, et osa NL50 on mängitud 2008 aastal, sest salvestatud ainult 200K kätt? Ja Fulltiltis "ainult" 2.8
                            Last edited by kilu6; 26.02.10, 10:10.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #644
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              See NL-50 ei ole nii hull. Kuidas mõni vend suudab seal sellist tulemust Teie meelest näidata?

                              http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=40404
                              Vot kuidas Ta suudab, seda me ei tea ja sellepärast ei suudagi ise näidata

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #645
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                                See on mingi bot raisk:D umb nagu Nanonoko liiga sujuvalt liigub kõik ülesmäge...

                                Comment

                                Working...