Re: Rudi Kütuseraha Grindimas
200 sample on juba päris statistiliselt significant. See küll ei tähenda, et KK peaks maha panema pf, aga sinu näites ilmselgelt see mingit olulist kasumit küll ei näita, kui alati KK ära stackid. Ma vist hakkaks sellele tuginedes väga valikuliselt KK foldima.
Edit: Huvitav oleks vaadata, kui palju on EV joon. Või kui mitmel korral oli KK stackides AA vastas.
200 sample on juba päris statistiliselt significant. See küll ei tähenda, et KK peaks maha panema pf, aga sinu näites ilmselgelt see mingit olulist kasumit küll ei näita, kui alati KK ära stackid. Ma vist hakkaks sellele tuginedes väga valikuliselt KK foldima.
Edit: Huvitav oleks vaadata, kui palju on EV joon. Või kui mitmel korral oli KK stackides AA vastas.
Comment