[NL25 FR] nombraalne1 Pokerstarsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nombraalne
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 42

    #1

    [NL25 FR] nombraalne1 Pokerstarsis

    Tervist
    Nimi-Raido, Vanus-24. Pokkerit olen siin-seal mänginud vahelduva eduga 4 aastat. Kuna sügis on läbi ja talv hakkab kätte jõudma siis tekib ka aega rohkem ning tekkis mõte päevikut pidama hakata. Peamine põhjus, et ennast harida ja suudaks oma ajunatukest rohkem proovile panna. Üritan postitada jaotusi kus endal mõistusest puudu jääb ning loodan, et targemad ehk võtavad vaevaks kritiseerida ja omi mõtteid jagada. Oma mätta otsast vaadates väga kaugele ei näe. Peale pokkeri on suureks hobiks kalastamine, eriti forelli püüdmine. Kui siinsetest kamraadidest veel kellelgi selline haigus siis vahest saab ka tõrts kalajuttu ajada. Natuke liigutan ka ennast - olen mänginud saalihokit 8 aastat.

    Asja juurde. Mänginud olen peamiselt holdemit kuni 50 ( FR, HU, PL). Panen üles ka hetkel saada olevad graafikud. Väga palju käsi pole näidata kuna vana arvuti varastati ära ja need siis eelmise aasta septembrist.

    NL50 HU


    NL50 FR


    NL25 FR


    Kõik käed mängitud Partypokeris. FR sampled on väiksed kuid seda formaati olen varasemalt just kõige rohkem mänginud. Kuid kuna Partys on FR laudu vähe ja väga nitised siis otsustasin depoda pokerstarsi ja seal hakata pelama NL25 FR.

    Plaan mängida NL25 FR kuni on 30bi järgise limiidi jaoks.
    Liigun limiidist alla kui on vähem kui 25 bi.
    Hetkel br 1000 ehk 40 bi NL25 jaoks.



    Edu laudades!
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

    Edu!

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #3
      Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

      Mis parim jõgi forelli püüdmiseks on ? :)
      Endal ka viimastel aastatel kalastushuvi tõsiselt tekkinud, aga siiamaani vaid haugi püüdnud.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

        Algselt postitas nombraalne Vaata postitust
        Peale pokkeri on suureks hobiks kalastamine, eriti forelli püüdmine. Kui siinsetest kamraadidest veel kellelgi selline haigus siis vahest saab ka tõrts kalajuttu ajada.
        Haigus ka mul kallal. Jõeka rekord 1,9kg. Olen ilmselt 90% asjalikematest jõekajõgedest/ojadest põhjarannikul ja keskeestis järgi proovinud aastatega...Kuidas enda tulemused ja kuskandis käid?

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

          Punasemaniakk olen ka mina. Eelmisel aastal 70 käimist oli vist kokku, seega võib vist sõltlaseks nimetada. Kalaks meriforell. Edu pokkerimaastikul.

          Comment

          • nombraalne
            Julm Donk
            • Mar 2010
            • 42

            #6
            Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Haigus ka mul kallal. Jõeka rekord 1,9kg. Olen ilmselt 90% asjalikematest jõekajõgedest/ojadest põhjarannikul ja keskeestis järgi proovinud aastatega...Kuidas enda tulemused ja kuskandis käid?
            Minu jõeka rekord on tagasihoidlik- 1,1kg kõigest. Olen küll kollidega kohtunud kuid, võitluses paraku kaotajaks jäänud. Kuid kes teab, ehk jõuab veel parandada enne hooaja lõppu... Peamiselt tegutsen lõuna -ja idaeestis. Aga jah pm igal vabal momendil olen jõe ääres.

            Comment

            • nombraalne
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 42

              #7
              Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
              Mis parim jõgi forelli püüdmiseks on ? :)
              Endal ka viimastel aastatel kalastushuvi tõsiselt tekkinud, aga siiamaani vaid haugi püüdnud.
              Alusta nendest:

              1) Esna jõel;
              2) Navesti jõel;
              3) Neeva kanalis;
              4) Norra ojas;
              5) Oostriku jõel;
              6) Palu peakraavis;
              7) Prandi jõel lähtest Tori sillani;
              8) Preedi jõel;
              9) Pärnu jõel Vodja jõe suudmest Reopalu jõe suudmeni;
              10) Vodja jõel;
              11) Võlingi ehk Võllinge ojas;
              12) Onga jõel.
              (nendel jõgedel vaja kalastuskaarti)


              Forelli on Estis väga paljudes jõgedes ja ojades tuleb ainult üles otsida :)

              Comment

              • andero14
                Julm Donk
                • Aug 2009
                • 54

                #8
                Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

                Enamus mainitutest küll ainult lisaloaga lubatud püüda. Huvitav et kõik pokkerihuvilised kalal käivad :)
                Lisan jõgede nimistusse ka enda lemmiku, Põltsamaa jõe, valdavalt ülemjooks.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

                  edu sulle ! Suht kindel, et lüpsad ka Starsis!

                  Comment

                  • nombraalne
                    Julm Donk
                    • Mar 2010
                    • 42

                    #10
                    Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    edu sulle ! Suht kindel, et lüpsad ka Starsis!
                    Läheb vaja :)

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

                      Viimati ei saanud isegi forelli kasvandusest nahka kätte peale tundi aega, siis sai koll ette ja võeti kahvaga välja :(

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #12
                        Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Viimati ei saanud isegi forelli kasvandusest nahka kätte peale tundi aega, siis sai koll ette ja võeti kahvaga välja :(
                        LOL.Siis vedas ju said püügirõõmu ja odava kala kah.Päris suur hinnavahe ju kas kahva või õngega.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

                          Algselt postitas nombraalne Vaata postitust
                          Alusta nendest:
                          selle kohta veel märkuseks niipalju, et ma alustada soovitan nendest jõgedest, mis kodule kõige lähemad ja kus jõekat on. kala on väga paljudes kohtades ja kui mõni kena jõgi läheduses, siis tuleks ka seal alustada

                          Comment

                          • nombraalne
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 42

                            #14
                            Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            selle kohta veel märkuseks niipalju, et ma alustada soovitan nendest jõgedest, mis kodule kõige lähemad ja kus jõekat on. kala on väga paljudes kohtades ja kui mõni kena jõgi läheduses, siis tuleks ka seal alustada
                            Nõustun jutuga. Andsin need jõed, sest seal forell kindlalt sees :)

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: [ NL25 FR ] nombraalne1 Pokerstarsis

                              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                              LOL.Siis vedas ju said püügirõõmu ja odava kala kah.Päris suur hinnavahe ju kas kahva või õngega.
                              Kaalu järgi maksis, ainuke asi kui ma oleks 3 kilose poisi välja tõmmanud ja ära poleks anyway kõike söönud oleks jama olnud, selle asemel võeti kahvaga mingi keskmine naga välja.

                              Viimane saak kaberneemes mõni nädal tagasi.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Edit: Jõudsin arusaamale, et fish porn on veel kohatum kui food porn.
                              Last edited by qbj0hn; 23.08.12, 20:35.

                              Comment

                              Working...