Tervist
Nimi-Raido, Vanus-24. Pokkerit olen siin-seal mänginud vahelduva eduga 4 aastat. Kuna sügis on läbi ja talv hakkab kätte jõudma siis tekib ka aega rohkem ning tekkis mõte päevikut pidama hakata. Peamine põhjus, et ennast harida ja suudaks oma ajunatukest rohkem proovile panna. Üritan postitada jaotusi kus endal mõistusest puudu jääb ning loodan, et targemad ehk võtavad vaevaks kritiseerida ja omi mõtteid jagada. Oma mätta otsast vaadates väga kaugele ei näe. Peale pokkeri on suureks hobiks kalastamine, eriti forelli püüdmine. Kui siinsetest kamraadidest veel kellelgi selline haigus siis vahest saab ka tõrts kalajuttu ajada. Natuke liigutan ka ennast - olen mänginud saalihokit 8 aastat.
Asja juurde. Mänginud olen peamiselt holdemit kuni 50 ( FR, HU, PL). Panen üles ka hetkel saada olevad graafikud. Väga palju käsi pole näidata kuna vana arvuti varastati ära ja need siis eelmise aasta septembrist.
NL50 HU

NL50 FR
NL25 FR
Kõik käed mängitud Partypokeris. FR sampled on väiksed kuid seda formaati olen varasemalt just kõige rohkem mänginud. Kuid kuna Partys on FR laudu vähe ja väga nitised siis otsustasin depoda pokerstarsi ja seal hakata pelama NL25 FR.
Plaan mängida NL25 FR kuni on 30bi järgise limiidi jaoks.
Liigun limiidist alla kui on vähem kui 25 bi.
Hetkel br 1000 ehk 40 bi NL25 jaoks.
Edu laudades!
Nimi-Raido, Vanus-24. Pokkerit olen siin-seal mänginud vahelduva eduga 4 aastat. Kuna sügis on läbi ja talv hakkab kätte jõudma siis tekib ka aega rohkem ning tekkis mõte päevikut pidama hakata. Peamine põhjus, et ennast harida ja suudaks oma ajunatukest rohkem proovile panna. Üritan postitada jaotusi kus endal mõistusest puudu jääb ning loodan, et targemad ehk võtavad vaevaks kritiseerida ja omi mõtteid jagada. Oma mätta otsast vaadates väga kaugele ei näe. Peale pokkeri on suureks hobiks kalastamine, eriti forelli püüdmine. Kui siinsetest kamraadidest veel kellelgi selline haigus siis vahest saab ka tõrts kalajuttu ajada. Natuke liigutan ka ennast - olen mänginud saalihokit 8 aastat.
Asja juurde. Mänginud olen peamiselt holdemit kuni 50 ( FR, HU, PL). Panen üles ka hetkel saada olevad graafikud. Väga palju käsi pole näidata kuna vana arvuti varastati ära ja need siis eelmise aasta septembrist.
NL50 HU

NL50 FR
NL25 FR
Kõik käed mängitud Partypokeris. FR sampled on väiksed kuid seda formaati olen varasemalt just kõige rohkem mänginud. Kuid kuna Partys on FR laudu vähe ja väga nitised siis otsustasin depoda pokerstarsi ja seal hakata pelama NL25 FR.
Plaan mängida NL25 FR kuni on 30bi järgise limiidi jaoks.
Liigun limiidist alla kui on vähem kui 25 bi.
Hetkel br 1000 ehk 40 bi NL25 jaoks.
Edu laudades!
Comment