[30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • simenkon
    Grinder
    • Dec 2011
    • 525

    #541
    Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

    Mai kokkuvõtet ei pannudki, nii et alates maist graafik
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Juuni
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Volüümi ja mindseti parandamisega märgatavad edusammud see kuu.

    Comment

    • Gang Starr
      FPP Pro
      • Sep 2012
      • 231

      #542
      Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #543
        Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

        FYP
        Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • simenkon
          Grinder
          • Dec 2011
          • 525

          #544
          Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

          Teen mini challenge´i endale, järgmised 1000 mängu ei vaata EV joont PT4-s. Kui vaatan, siis esimene postitaja saab ühe BI (30$). Aumeeste mäng.

          Comment

          • mortalvombat
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2010
            • 412

            #545
            Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

            Algselt postitas simenkon Vaata postitust
            Teen mini challenge´i endale, järgmised 1000 mängu ei vaata EV joont PT4-s. Kui vaatan, siis esimene postitaja saab ühe BI (30$). Aumeeste mäng.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #546
              Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

              Algselt postitas simenkon Vaata postitust
              Teen mini challenge´i endale, järgmised 1000 mängu ei vaata EV joont PT4-s. Kui vaatan, siis esimene postitaja saab ühe BI (30$). Aumeeste mäng.
              Peida oma graafikul siis EV jooned ära. Just in case => äkki kogemata näed, kui vaja PT-st midagi otsida.

              Comment

              • simenkon
                Grinder
                • Dec 2011
                • 525

                #547
                Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                Ma olen pro PT4s, saan ilma ka hakkama...täna 208 mängu, rekord.

                Comment

                • Gang Starr
                  FPP Pro
                  • Sep 2012
                  • 231

                  #548
                  Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                  Algselt postitas simenkon Vaata postitust
                  Ma olen pro PT4s, saan ilma ka hakkama...täna 208 mängu, rekord.
                  suht hea, aga..

                  Most Games / Day: 304
                  :)

                  Comment

                  • simenkon
                    Grinder
                    • Dec 2011
                    • 525

                    #549
                    Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                    Viimased kolm päeva kõik vähemalt 200 mängu teinud, täna 212 mängu sitta.

                    Comment

                    • Gang Starr
                      FPP Pro
                      • Sep 2012
                      • 231

                      #550
                      Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                      üle kahe laua ka lased?

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #551
                        Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                        Kena vol, aeg kuu kokku võtta

                        graphs :)

                        Comment

                        • simenkon
                          Grinder
                          • Dec 2011
                          • 525

                          #552
                          Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                          Väikene vahekokkuvõte

                          august
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          juuli algusest viimased 3K mängu
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #553
                            Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                            GJ

                            Comment

                            • simenkon
                              Grinder
                              • Dec 2011
                              • 525

                              #554
                              Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                              thx bro

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #555
                                Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                                silm puhkab :)

                                Comment

                                Working...