[30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #496
    Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

    esimeses käes mõistlik barreldada? kui on, siis imo sizing võiks suurem olla ikka?

    Comment

    • simenkon
      Grinder
      • Dec 2011
      • 525

      #497
      Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

      Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
      esimeses käes mõistlik barreldada? kui on, siis imo sizing võiks suurem olla ikka?
      Tal range nii capped:P, obv barrel turnis, aga ei näe mõtet panna suuremalt seal, kuna ta range on endiselt väga nõrk seal ja milleks panna rohkem chippe kui saab ka odavamalt.

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #498
        Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

        Mis mõttes capped? Nagu et ta top range on sec pair seal vms? Mulle barrel eriti ei meeldi kuna meil 0 equityt suht ja turnil jätkab sama rangega mis flopil. Kui barreldada siis peab alati 3 panema, aga me ei shipi ju ühtegi riverit suht, A on norm, kõik undercardid seitsmele on ka halvad, Q/J/T improvevad ka tõenäoliselt ta range ning nagu näha siis flushi completemisel me ka bluffima ei lähe.

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #499
          Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

          täpselt, mõtlesingi, kui barrel siis üks ja suur, siis ehk saad ta nõrgemad FD foldima ja ehk 2nd pairigi.

          Comment

          • simenkon
            Grinder
            • Dec 2011
            • 525

            #500
            Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

            Kas keegi tunneb Starsis "markojaan" nicki all mängivat isikut?

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #501
              Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

              Mängisin ka temaga, mingi random fish. Hakkas chatis mölisema :D

              Comment

              • simenkon
                Grinder
                • Dec 2011
                • 525

                #502
                Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                Sama case, sp uurisingi:D...mingi ajuinvaliid on jep.

                Comment

                • Troglo Dytarum
                  Bännitud
                  • May 2013
                  • 16

                  #503
                  Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                  Algselt postitas simenkon Vaata postitust
                  Sama case, sp uurisingi:D...mingi ajuinvaliid on jep.
                  Miks on vaja kohe nii tembeldama hakata avalikus foorumis?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by Troglo Dytarum; 09.05.13, 18:08.

                  Comment

                  • Mr_Kenny
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1357

                    #504
                    Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                    True story.

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #505
                      Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                      betmachine

                      Comment

                      • simenkon
                        Grinder
                        • Dec 2011
                        • 525

                        #506
                        Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                        Algselt postitas Troglo Dytarum Vaata postitust
                        Miks on vaja kohe nii tembeldama hakata avalikus foorumis?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Wut? Sina oledki markojaan?

                        Comment

                        • simenkon
                          Grinder
                          • Dec 2011
                          • 525

                          #507
                          Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                          :D..overkill.

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #508
                            Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                            suht üks chipp veeres keskele :D

                            Comment

                            • simenkon
                              Grinder
                              • Dec 2011
                              • 525

                              #509
                              Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                              Volüüm on vaja korda saada.

                              alates aprillist
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #510
                                Re: [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                                kena crush

                                Comment

                                Working...