[30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #316
    Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

    See note, et flats 2 strs w top pair on ju mitmeti mõistetav. Kui tal TPWK siis ei anna see meile mingit infot ju ja kui on TPWK kuival laual nt K2 K48 boardil, siis ka ei pruugi ta siin nt KTo flattida kuna flushi ja rea tõmbed on maas.

    Aga riveris küll foldi ei näe, näid nii weakina ja oddsid on liiga head. 1 korra viiest ta ikka kogemata bluffiga selle betsize'i oskab nii madala panna.
    Ise oleks sama moodi mänginud. AGa kui flatib kaks tänavad TPGK samalaadsel boardil, siis vb flopil 3bjamminud, ja kui ta cr oleks natuke suurema sizinguga.

    Comment

    • simenkon
      Grinder
      • Dec 2011
      • 525

      #317
      Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

      Quiz of the day:

      Umbes viis kätt teinud, ühe korra 3b 90 peale, ning checkfoldis 567 boardil jammile. See oli esimene buttoni avang vist. Kas flat või raise? Kui raise, siis kas nonAI või jam?
      PokerStars No-Limit Hold'em, 15 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

      Hero (SB) (t560)
      BB (t440)

      Hero's M: 18.67

      Preflop: Hero is SB with 8, 6
      Hero bets t40, BB calls t20

      Flop: (t80) A, 5, 3 (2 players)
      BB bets t40, Hero ?,

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #318
        Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

        Jammin alati. Ahigh semi-kuiv board, seda cbetitakse ligi 100% või noh, palju. Raisel pole eriti eesmärki- ei induce nõrgemaid käsi ja reraise peale peaksime olema commited.

        E: ja on tobe näha callides, et K4o jammis su üle seal.

        Krt vaatasin et tema sb, ja nüüd kahtlen :D
        Last edited by gamblingFTW; 07.12.12, 12:56.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #319
          Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

          see ju db, mitte cbet. ma flatin
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • simenkon
            Grinder
            • Dec 2011
            • 525

            #320
            Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

            Kui ma oleks OOP, siis obv checkjamm:P.

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #321
              Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

              Flat ja jam suht samad ma arvan, sest tihti on see donkbet tema gutshot, 5x, 3x et kaitsta oma kätt ja vahest on induceiv Ax ja ma arvan, et seda isegi vähem, sest nad lähevad cr peale ikka. Ma isegi jammiks rohkem seda, sest 5x ja 3x'e me pushime välja ka omajagu sellega.

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #322
                Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                Ma panen väikse raise, repime tugevamat range.

                Comment

                • simenkon
                  Grinder
                  • Dec 2011
                  • 525

                  #323
                  Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                  Siin oli minu arvates ka parim variant väike raise, tegin t95..sellega repime tugevamat range ja 5x; 3x ei hakka readless üle jammima ja kui Ax vastas oleme, siis lähevad nupud eniveis sisse.

                  Comment

                  • simenkon
                    Grinder
                    • Dec 2011
                    • 525

                    #324
                    Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                    Mängisin mingi slaavlase vastu kes vajutas nuppe suvaliselt ja võitis mind 6 korda järjest, googeldasin ta starsi nime ja leidsin ta facebookist üles. Ideaalsemalt ei olekski olnud võimalik mu kujutluspilti temast pildis edastada.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #325
                      Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                      stalk much? :/

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #326
                        Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                        Lol, kaotad 6 korda mingile jorsile siis googeldad ja otsid fb-st ülesse:D Järgmine kord kui lauas näed ütle,I know where you live and i am going to hunt you down,Mr xxxxx

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #327
                          Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                          Mis siin nüüd niiväga lol on? Sharkscopesse tohib ikka trükkida? Endal on küll sattunud mõni reedeõhtune vastane, vajutab suvaliselt nuppe, ma panen ilusasti lilla märgi peale, e agrom kaotav fish. Shark lukus, google näitab 2+2 viidet ja võitev 100+ regular.

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #328
                            Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                            Vasja pilt on muidugi jah :D:D:D

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            panen ilusasti lilla märgi peale, e agrom kaotav fish.
                            Endal ka märgitud lilla märgiga, e agrom kaotav homokas, gay, pede, tropp, *****,*****,*****

                            Comment

                            • hakkameimema
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2011
                              • 349

                              #329
                              Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                              Mul on lillaga ainult need märgitud, kellel on facebookis märgitud seksuaalsus geyks

                              Comment

                              • Ecuador13
                                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                                • Aug 2009
                                • 730

                                #330
                                Re: [15$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

                                mul ka doonor lillaks märgitud, huvitav...

                                Comment

                                Working...