Nädalavahetusel Park kasiinos toimunud Suomiturnaus oli taas võimas – soomlaste igakuisele Tallinna „möllu-tripi pokkeriturniirile“ kogunes 133 mängijat. Neist 89 põhjanaabrit, kellele oponeerimas enam kui 40 kohalikku pokkerisõpra.
Loe edasi ›››
Loe edasi ›››