POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #271
    Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

    Algselt postitas Codecci
    Sellest saan aru, et koht ära võeti, aga ma ei saa aru miks lennati sellise jutuga peale, et halvasti organiseeritud, maine ja muu jama. Mis on drunkamendil + pokkeril viga? Organiseering missugune ju, mis seal veel teha annaks üldse? Liialt organiseeritud peod on just kehvad.
    vaata ranka esimest posti 2. lehel

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #272
      Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

      Lenc, oled alustanud tagasimaksmisega vms? :D
      Kuu lõpp lähene ja tudengina tunnen kerget rahapistet abaluudes. :)

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #273
        Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

        masterpuppeti olen tõepoolest vahele jätnud, sry, tegelen, aga antnx-l peaks raha kindlasti kontol olema.

        Kui kellelgi veel puudu, siis öelge kindlasti.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #274
          Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

          Võid mind üle lasta, ma ei viitsi vaadatagi.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #275
            Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

            Kollaisn ka sinna,sela kõik kuupäevad vabad.Seega see jutt,et kõik kinni on bullshit
            Mine ainult kohale ja maxa käsiraha ära.
            Hindadest ka küsisin.Hind varjeerus 5k-10k....
            Et nagu 10k oli siis hind koos saunadega ja magamisruumidega.Äkki see oli mingi telefonihind?

            Siin keegi rääkis 6k-st?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #276
              Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

              WTF? Ma olen hetkel segaduses, uurin asja.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #277
                Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                minule öeldi, et 7. märts on kinni.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #278
                  Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                  minule öeldi, et 7. märts on kinni.
                  Nu ma chekkisin järgmist näd vahtust?
                  Kinni on siis kui on ära makstud käsiraha

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #279
                    Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                    ma ei saa aru

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #280
                      Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                      Äkki oligi meile kinni :D
                      Isegi ükskord failinud niimoodi ühe koha rendiga, et telefoni teel sai räägitud, et tuleme ja kohale jõudes öeldi, et kinni, tegelt oli meile bronnitud telefoni teel noh :'(

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #281
                        Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                        rofl, praegu igatahes nii pole, sest nagu privador ütles, et kui ettemaks makstud, siis on kinni. Ei saa aru tho, mis järgmine nv siia puutub :-\

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #282
                          Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                          Algselt postitas privador
                          Nu ma chekkisin järgmist näd vahtust?
                          Kinni on siis kui on ära makstud käsiraha
                          WUT. Räägi nüüd asjast, kas sa uurisid 7-ndaks märtsiks? Kui jah, kas siis oli lahti? Kui ei, siis mida sa ajad? Isegi, kui järgmine NV on lahti siis oleks väga-väga halb hakata asju ümber sebima, et ou mehed, tegelt toimub 27. veebruar, sest siis paljudel ei pruugi aeg sebida (näiteks, mulle kuna peale rankapojaga paar kinnisvara tehingut tegema) jne.

                          Oi jah, külvad siin lihtsalt segadust.

                          Comment

                          Working...