12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #151
    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Foorumis kõik ühe postituse alla ja ongi vägev ülevaade, mida veel tahta. Samuti ei ole raske mingit exeli tabeli update teha 12h maratoni postituses, võin seda ka mängu ajal ise teha, kui igaüks saadab privas pausi ajal käte arvu ja bb/100 statid, uuendan exelis mõne minutiga statid ja postitan selle maratoni threadis ja ülevaade ongi olemas. Samas aga kõik kommenteerivad ise juba, mis toimus, kas on juba väsimuse märke jne.

    Käkitegu.

    Comment

    • priit295
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 21

      #152
      Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

      ma kah käpp!

      Comment

      • Booyaka
        FPP Pro
        • Dec 2008
        • 249

        #153
        Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

        Võtaksin ka osa,

        edit: saan ka 31 ikkagi osaleda nii, et võtan osa

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #154
          Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

          Nii, hääletus on suletud ja tulemused on:

          Kuupäev Hääletajaid
          17. jaanuar - 14 (24.6%)
          24. jaanuar - 17 (29.8%)
          31. jaanuar - 26 (45.6%)

          Total Voters: 41

          Võitis ülekaalukalt 31. jaanuar ning seega on kuupäev lukus. Nüüd ma teen väikese sessi ja õhtu poole postitan ka esimesed reeglid, mis võivad muutuda ning hakkab rahadega majandama. KAS KÕIK ON NÕUS, et MINA tegelen rahade ning kohtuniku otsusega? Juhul, kui ma peaks jõudma TOP3 hulka, siis keegi teine (seda ma ei tea, kes teeme miski loosi siis?) vaatab üle minu käed ja kinnitab mu käte õigsuse.

          Nüüd suht viimane aeg suu lahti teha või siis vaikida igavesti :)

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #155
            Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

            minu meelest see maratoni definitsioon on natuke puudulik veel. Olen mõelnud selle peale, mina võtaks arvesse kõik, kellel on 12h jooksul mängitud 5k kätt. Isegi kui nad need ära mängivad esimese 3-e tunniga. Sest kui nii palju laudu mängida, siis on winrated long-term väiksemad ja 24-tablemine on kindlasti intensiivsem tegevus, kui 4 lauda mängida. Seega arvan et neile oleks ka see n-ö maraton. Siis on palju lihtsam ka vaadata/võrrelda ilma et peaks sessiaegu vaatama ja mõtlema, kas antud mängija kvalifitseerub platseerumisele(lol) või mitte.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

              Samas sul on vist jälle õigus :)

              Teeme siis nii, et kaotame ka uuendused ära. Et iga mängija, kes mängima hakkab, et siis paneks siia ka posti, et ta nüüd alustas ja kui tal 5k kätt täis, siis peaks ka tegema miski postikese, et tal nüüd normike täis või kui arvab, et enam ei viitsi siis fixeerib ka oma viimased tulemused ära.

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #157
                Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                SnG Heads-Upid ei loe? :D Keskmiselt 50 kätt... 100 mängu. :)

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #158
                  Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                  EI

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #159
                    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                    Võtaks osa küll maratonsessist, aga ei saanud HEM-i tööle. Kui see kuidagi võimalikuks peaks osutuma siis osalen. Ei jaga seda värki üldse.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #160
                      Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                      See teema lukku ning uus teema, kus saab juba rahasid maksta:

                      http://foorum.pokkeriprod.com/index....7.new.html#new

                      Comment

                      Working...