Respekt - Olla või Mitte Olla

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Respekt - Olla või Mitte Olla

    Käes on valimiste aeg!

    Aega on hääletada 24 tundi, igal valijal on üks hääl ning vastavalt hääletuste tulemusele (kumb vastus saab rohkem hääli), võtan vastu lõpliku otsuse. Kui tuleb viik, siis tuleb lisa hääletus.

    Kes pole aru saanud siis nüüd saad otsustada, kas respekti värk sellisel kujul on mõtekas või mitte.

    Mina isiklikult panin - EI ole mõtekas ja võiks ära kaduda. Põhjendus see - et kõlvab sõdasid ning ei näita õigeid tulemusi kasutaja kohta.
    0
    Ära kaotada, mõttetu junn!
    0%
    0
    Las olla, vägev värk!
    0%
    0
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #2
    Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

    Las ta olla, mis sõda siit ikka tulla saab.. näitab tegelt ju ikkagi üldsuse arvamust, et kellel rohkem plusse, seda uued kasutajad võib-olla respektivad rohkem st. võtavad tema tegemisi/sõnavõtmisi tõsisemalt. Samas kui mul 500 miinust siis see mind eriti ei koti, võib-olla paljud lihtsalt arvavad, et ma olengi mõttetu vennike, kes mind ei tea ja võib-olla olengi, aga samas ma arvan, et see ei muuda ju arvamust minu kohta nende inimeste seas, kes mind juba tunnevad/teavad. Nii et minu pärast võib ta täitsa jääda sportliku huvi mõttes

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

      Minu arvates on see foorum nii sõbralik sellepärast, et on väga vähe teravaid vastamisi, mitte ütlemisi. Ühesõnaga keegi ei võta eriti tuld provokatiivsete küsimuste peale. Panin EI, kuna vahin igaühe juures olevat respektomeetrit liiga palju enne mehe jutusse süüvimist.

      Comment

      • zyxxx
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 453

        #4
        Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

        Miks kolmandat varianti pole? 3) Mul on täiesti savi kas on retseptimeeter või mitte ;D

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

          Mõnes mõttes on ta ju ikkagi hea vidin. Neid kasutajaid kellel on palju respekti saab tõsisemalt võtta, aga kui mõnel mehel on see väga sügavas miinuses, siis järelikult aetakse üleliigset ja lolli möla.

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #6
            Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

            Ta täidaks oma eesmärki ainult siis kui saaks ainult + anda .... miiinuse andmise võimaluses ma ei näe mitte ühtegi positiivset külge.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #7
              Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

              mida vähem tilulilusid seda normaalsem foorum

              Comment

              • Yokker
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 207

                #8
                Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

                Algselt postitas Davy
                Ta täidaks oma eesmärki ainult siis kui saaks ainult + anda .... miiinuse andmise võimaluses ma ei näe mitte ühtegi positiivset külge.
                Väga õige

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

                  No respekt anymore :)

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

                    Aww, mul oli juba 10+ :-\

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

                      Algselt postitas Codecci
                      Aww, mul oli juba 10+ :-\
                      [X] R1/post

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Respekt - Olla või Mitte Olla

                        Algselt postitas lenC
                        [X] R1/post
                        [img width=306 height=227]http://arion.pri.ee/images/IRW/wtf_is_this.jpg[/img]

                        Comment

                        Working...