Kammisin Pokkeriprod.comi foorumit ja leidsin sellise postituse:
Ma ei saa aru, kuidas inimesed suudavad midagi nii rumalat kirjutada? Jube.
Ma ei saa aru, kuidas inimesed suudavad midagi nii rumalat kirjutada? Jube.
Loe edasi ›››
