FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

    Tervist!

    Täna uuendasin PHPB33 foorumid SMF foorumiteks, kuna nende formaat on parem. Seega seoses uuendamisega ning ümber konverteerimisega tekkis hetkel teadaolevalt kaks probleemi:
    1. vanade kasutajate PAROOLID on muudetud; See tähendab, et Te ei saa oma vana parooliga sisse logida. Selleks palun uuendage oma parool ->Login->Forgot your password ja seal sisestage oma kasutaja nimi VÕI email. Selle peale saadetakse Teile email lingiga, kus saate oma parooli ära muuta.

    2. Vanade teemade "mastid" on kaduma läinud. Läbimängitud käte maste ma uuendama ei hakka aga viimase käe mastid ma uuendan lähi tunni jooksul käsitis ära. Et asi oleks õige siis vanad foorum asub aadressil: http://arion.pri.ee/backup/ ning seal võtke oma teema lahti ning seal on Teie originaal postitus olemas.

    Kui kellegil tekkis küsimus või leidsite uusi probleeme seoses foorumi uuendamisega, siis paluks andke teada. Kui Te ei saa sisse logita ka peale parooli uuendamist või Te ei saa parooliga uuendamisega hakkama siis võtke minuga ühendust blogis või pokernews.ee chatis.

    Tänan!
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #2
    Re: FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

    Ranka mul ei näita neid loetud-lugemata teemasid õieti.
    Foorumi avalehel näitab ilusti tumesinisega lugemata teema,lähed teemasse sisse näitab kõiki alateemasid helesinisega nagu oleks loetud.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

      Hmm... Imelik.

      Mis foorumi theme kasutad? (originaal või oled midagi muutnud ka?)

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #4
        Re: FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

        originaal midagi pole muutnud.Imelik jah.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

          uurin seda asja, kui leian infot/vastumürki annan teada.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #6
            Re: FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

            kle mul on sama teema, vabsee ei saa muhvigi aru, mida ma olen nyyd siis lugenud v6i mida mitte.
            iga kord saidile sattudes absoluutselt k6iki teemasid ei j6ua ka ju l2bi kl6psata.
            äkki ikkagi see eelmine foorum oli parem :?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

              kas see link ei aita?



              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

                nyyd on kaks v6imalust, kas see link aitas või ma varem ei pannud tähele.
                igatahes olen harjunud et pealkirjade toonid on erinevad loetud ja mitteloetud
                teemadel, nyyd aga m2rkasin osade teemade taga väikest junni "New"

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: FOORUMI UUENDAMISE TEKKINUD PROBLEEMID -> näiteks LOGIMINE ja TEEMAD.

                  Jep sellest probleemist olen teadlik, olen otsinud ja otsin ka edaspidi võimalust seda jama parandada.

                  Kui alafoorumi korra ära külastad, siis kõik teemad on ühte värvi ning teinekord seda märki ei lihtsalt ei märka. Selle märgi ma võin suuremaks teha, et paremini silma hakkab aga ise eelistaks ikka, et uued teemad oleks erinevat värvi.

                  Comment

                  Working...