Avaldatud: 4. juuli 2012
Kategooria: Uudised

5050 Poker mängijad saavad tagasi maksimaalselt 15% oma rahadest

5050 Poker maksejõuetus

5050 Poker, mis sulges oma uksed eelmisel kuul, vahetult pärast Microgamingu muudatust, andis teada tänases aktsionäridele mõeldud avalduses, et nad on maksevõimetud ja mängijad saavad tagasi maksimaalselt 15% rahadest. 

Eelmise kuu keskel Microgaming limiteeris osade võrgustikes olevate pokkeritubade laudade arvu kõigest kaheni. See tähendab, et mängija saab mängida korraga kõige rohkem kahes lauas. Üks suurematest tubadest mida muudatus puudutas oli 5050 Poker. Selle peale 5050 Poker kirjutas väljastatud pressiteates, et muudatus on pokkeritubade diskrimineerimine ja nad vahetavad võrgustikku. Pokkerituba sulges «ajutiselt» uksed ja külmutas väljamaksed, kuniks leitakse uus «kodu».

Juuni lõpus ilmusid esmased märgid, et tõenäoliselt 5050 Poker ei suuda oma kohustusi täita klientide ees. Mõned päevad hiljem LGA (The Lotteries and Gaming Authority of Malta) tühistas 5050 Poker’i litsentsi.

Tänases avalduses aktsionäridele seisneb, et 5050 Poker mängijad ei saa tagasi rohkem kui 15% oma rahadest. Pressiteates kirjutatakse: «Firma tegutsemiskulud ületasid pikemat aega ettevõtte kasumit ja mängijate rahasid kasutati firma tegutsemiskulud katteks». «Ei ole ühtegi põhjust arvata, et tagastatav summa on rohkem kui 15%», jätkub teates.

5050 Poker’i maksejõuetus puudutas väga paljusid mängijaid s.h. ka eestlasi. Meie partnerlehekülg pokkeriõpetus.eu, mis tegutseb pokkerimängijate õpetamise ja koolitamisega, olid tugevates partnerlussuhetes 5050 Poker’iga. Suur osa õppest toimus 5050 Poker’is ja seega jäi väga paljudel mängijatel raha maksejõuetusse pokkerituppa. Loodame, et pokkeriõpetus.eu loojad ja nende õpilased saavad suure osa raha tagasi ning taastuvad kiirelt saadud hoobist.

5050 Poker’i laostumine ei olnud tõenäoliselt välditav aga Microgamingu muudatus oli katalüsaatoriks. Pärast muudatust soovisid paljud mängijad oma rahad välja kanda, mis on võrreldav nn. «bank runniga». Microgamingu poolt vastu võetud sammud on väga suure tõenäosusega põhjustatud 5050 Poker’i halvast fish-shak ratios’. Meile teadaolevalt pakkus 5050 Poker väga mahlaseid rakeback diile, mis vähendasid firma võimalusi korraldada kampaaniaid leidmaks hobimängureid ja ettevõtte pidev väljamaksete/sissemaksete halb suhe ei meeldinud emafirmale.

Aktsionäridele mõeldud pressiteate leiab aadressilt:  https://5050poker.com/en

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal