Avaldatud: 10. november 2015

Tallinnas toimuva Triobet Live’i osalustasu tõuseb järgmisel aastal sajale eurole

Järgmisel aastal tõuseb Tallinnas toimuvate igakuiste Triobet Live pokkeriturniiride sisseost 100 eurole. Aasta jooksul viiakse läbi 11 turniiri, mängukavast välja arvatud 300-eurose osalustasuga eriturniiri asendab aga Triobet Superweekend.

«Triobet Live’i osalustasu on püsinud samal tasemel juba kaheksa aastat, kuid raha väärtus on selle aja jooksul märgatavalt langenud,» selgitas Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. «Sajaeurone sisseost ning ühe re-entry võimalus muudavad turniiri auhinnafondi osalejatele atraktiivsemaks ning suurendavad mängimise motivatsiooni,» väitis Burget.

Triobet Live turniirid algavad ka järgmisel aastal reedeti kell 19:00, mängitakse 10 000 stardipunkti ja 30-minutiliste tasemetega. Erandina ei toimu Triobet Live vaid aprillis, mil mängukalendri täidavad iga-aastased live-pokkeri Eesti meistrivõistlused. Triobet Live 300 eriturniiri asendav Triobet Superweekend viiakse eeldatavalt läbi järgmise aasta mais.

Lisaks Tallinnale toimub 100-eurose osalustasuga Triobet Live ka Vilniuses. «Mõlemad turniirid algavad üheaegselt, välja arvatud suvekuudel, mil Triobet Live Vilnius viiakse läbi neljapäeviti. Samuti on kõikidel satelliitturniiridelt pileti võitnud mängijatel võimalik ise otsustada, kummas Baltikumi pealinnas nad võistelda soovivad,» märkis Burget.

Tallinnas toimuvate turniiride finaliste premeeritakse €110 maksvate online-turniiripiletitega, Vilniuses on auhinnad poole väiksemad. «Mõlemal juhul on tegemist lisaauhindadega, millel puudub läbimängimise nõue. Piletid kantakse võitnud mängijate Triobeti kontole ning neid tuleb kasutada 30 päeva jooksul,» lisas Burget.

2007. aastal alguse saanud Triobet Live on Eesti populaarseim igakuine pokkeriturniir, mis toimub kaheksas Eesti linnas: Tallinnas, Tartus, Viljandis, Rakveres, Pärnus, Võrus, Raplas ja Otepääl. Kõikidel turniiridel paneb Triobet välja mitmesuguseid lisa- või lohutusauhindu.

Triobet Live 2016 kava

triobet-live-kava€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal