Pafis püstitati maailmarekord: võideti 17,8 miljonit eurot
Avaldatud: 21. jaanuar 2013
Kategooria: Kampaaniad

Pafis püstitati maailmarekord: võideti 17,8 miljonit eurot

Pühapäeval, 20. jaanuaril võideti Paf portaalis maailma suurim internetikasiino jackpot – 17,8 miljonit eurot. Võitjaks osutus keskealine soomlane ja võit loositi Mega Fortune mänguautomaadil.

Tegu on maailma suurima online mänguautomaadi jackpoti võiduga. Eelmine rekord pärines 2011. aasta septembrist, kui 20-aastane norralane võitis samuti Mega Fortune automaadi jackpot´i. Toona oli võidusummaks 11,7 miljonit eurot.

Viimase kahe aasta jooksul on Pafi mängijad võitnud mitu suurt jackpot´i. Alles eelmise aasta novembris läks loosi Arabian Nights mänguautomaadil 8,65 miljoni suurune peavõit. Ka siis läks võit Soome, Helsingisse. Lisaks on välja loositud «väiksemaid» võite väärtuses 5,3 ja 6,9 miljonit eurot.

Suured võidud ei ole kahandanud Pafi jackpot´e. Hetkel on ootamas õnnelikku omanikku mitmed miljonitesse eurodesse ulatuvad auhinnad, millest suurim on mänguautomaadi «Hall of Gods» 3 miljoni suurune peavõit. Paf portaali suurimaid võitjaid saab näha Pafi koduleheküljelt, mille leiad SIIT.

Pafi boonus: kuni $2500

Iga mängija valib boonuse vahemikus 50 kuni 2500 dollarit.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal