Avaldatud: 13. jaanuar 2016
Kategooria: Kõmu / Uudised

Hiina politsei jagab tasuta kaardipakke enim tagaotsitumate kurjategijate fotodega

Lõuna-Hiina politsei astus omalaadse sammu tabamaks enim tagaotsitumaid kurjategijaid, jagades kaardipakke, kus kurjategijate fotod ja muu info on trükitud mängukaartidele.

Kokku kasutati 248 tabamata kurjategija fotot. Lisatud on ka sugu, isikukood, viimane teadaolev aadress ning kuritegu, milles süüdistatakse. Nagu tavalises kaardipakis, on esindatud kõik mastid ja väärtused alates kahest kuni ässadeni ning unustatud ei ole ka jokkereid.

Kaardipakke on viies erinevas versioonis, et kõik 248 tagaotsitava foto oleks esindatud ning väljastavate kaardipakkide arv on 15 000, mida jagatakse hiinlastele täiesti tasuta. Iga informatsiooni eest, mis viib kurjategija tabamisele, on Hiina võimud välja pannud 2000 jüüani suuruse pearaha ehk umbes 280 eurot.

Inimeste reaktsioon politsei uudsesse aktsiooni on erinev. Osade arvates on see väga innovaatiline ja uudne viis püüda inimeste tähelepanu ja nii tabada kurjategijad, teiste arvates mängukaarte jagades julgustatakse inimesi rohkem mängima hasartmänge, mis on Hiinas rangelt keelatud.

Olgu öeldud, et see ei ole originaalne idee, sest varasemalt, 2003. aastal Iraagi sõjas kasutas USA sama strateegiat, jagades sõduritele välja mängukaarte, milledele oli trükitud president Saddam Hussein’i valitsuse kõige tagaotsitumad liikmed, hõlbustamaks sõduritel tuvastamaks neid.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal